Новости

Tribuna/Новости/Терлюга, Горуна, Онопрієенко та ще 99 спортсменів представлять Україну на Всесвітніх іграх

Терлюга, Горуна, Онопрієенко та ще 99 спортсменів представлять Україну на Всесвітніх іграх

На Всесвітніх іграх, що з 7 по 17 липня відбудуться в американському Бірмінгемі Україну представлять 102 спортсмени.

Українці виступлять у 19 видах спорту.

Нагадаємо, що Всесвітні ігри – це міжнародні комплексні змагання з видів спорту, які не увійшли до програми Олімпійських ігор.

Джиу-джитсу

Чоловіки

Богдан Мочульський (файтінг, 62 кг)

Жінки

Богдана Голуб (неваза, 70 кг)

Олександра Русецька (неваза, 48 кг)

Пауерліфтинг

Чоловіки

Микола Бараннік (середня вага)

Олексій Бичков (надважка вага)

Данило Ковальов (важка вага)

Владислав Чорний (середня вага)

Володимир Рисєв (важка вага)

Андрій Шевченко (надважка вага)

Жінки

Анастасія Дерев’янко (легка вага)

Тетяна Мельник (надважка вага)

Дар’я Русаненко (надважка вага)

Лариса Соловйова (середня вага)

Тетяна Біла (легка вага)

Підводний спорт

Чоловіки

Олексій Захаров (200 м, 400 м в/л, естафета 4х50 м, 4х100 м)

Віктор Рєпін (50 м,100 м біласти)

Дмитро Гапоненко (естафета 4х50 м, 4х100 м)

Олександр Одиноков (естафета 4х50 м, 4х100 м)

Сергій Сміщенко (пірнання 50 м, 100 м в/л, естафета 4х50 м, 4х100 м)

Жінки

Ірина Пікінер (50 м, 100 м, біласти)

Євгенія Тимошенко (50 м, 100 м, біласти)

Анастасія Макаренко (200 м в/л, естафета 4х50 м, 4х100 м)

Софія Гречко (200 м, 400 м в/л, естафета 4х50 м, 4х100 м)

Анастасія Антоняк (400 м в/л, естафета 4х50 м, 4х100 м)

Вікторія Уварова (100 м в/л, естафета 4х50 м, 4х100 м)

Таїландський бокс, Муей тай

Чоловіки

Ігор Любченко (63,5 кг)

Владислав Микитась (57 кг)

Олег Приймачов (91 кг)

Олександр Єфіменко (71 кг)

Жінки

Анастасія Кулініч (48 кг)

Ушу

Чоловіки

Роман Рева (таолу)

Жінки

Яна Полторацька (таолу)

Аліна Крисько (таолу)

Скелелазіння

Чоловіки

Даниїл Болдирєв (швидкість)

Ярослав Ткач (швидкість)

Жінки

Євгенія Казбекова (трудність)

Сумо

Чоловіки

Олександр Вересюк (+115 кг)

Важа Даіаурі (115 кг)

Святослав Семикрас (85 кг)

Анатолій Хлюстін (85 кг)

Демід Караченко (85 кг)

Жінки

Іванна Березовська (+80 кг)

Аліна Дуженко (65 кг)

Карина Колеснік (80 кг)

Марина Максименко (80 кг)

Вікторія Царук (+80 кг)

Світлана Ярьомка (+80 кг)

Стрибки на батуті

Чоловіки

Віталій Войтів (акробатична доріжка)

Жінки

Дарина Козярська (акробатична доріжка)

Художня гімнастика

Меланія Тур (індивідуальні вправи)

Вікторія Онопрієнко (індивідуальні вправи)

Спортивне орієнтування

Чоловіки

Руслан Глібов (середня дистанція, спринт, естафета)

Олександр Кратов (середня дистанція, спринт, естафета)

Жінки

Олена Бабич (середня дистанція, спринт, естафета)

Катерина Дзема (середня дистанція, спринт, естафета)

Карате

Чоловіки

Станіслав Горуна (куміте, 75 кг)

Ризван Талібов (куміте, понад 84 кг)

Жінки

Катерина Крива (куміте, 50 кг)

Галина Мельник (куміте, 68 кг)

Аніта Серьогіна (куміте, 61 кг)

Анжеліка Терлюга (куміте, 55 кг)

Воднолижний спорт

Чоловіки

Данило Фільченко (фігурне катання)

Жінки

Варвара Долініна (вейкбординг)

Станіслава Просвєтова (фігурне катання)

Спортивна акробатика

Чоловіки

Станіслав Кукурудз (чоловіча група)

Юрій Пуш (чоловіча група)

Юрій Савка (чоловіча група)

Тарас Яруш (чоловіча група)

Богдан Пограничний (чоловіча пара)

Данило Стецюк (чоловіча пара)

Богдан Іваник (змішана пара)

Богдан Колмаков (паркур)

Жінки

Анастасія Семенович (змішана пара)

Вікторія Козловська (жіноча пара)

Таїсія Марченко (жіноча пара)

Вікторія Куніцка (жіноча група)

Олександра Мальчук (жіноча група)

Дарина Пом’яновська (жіноча група)

Анна Грюкач (паркур)

Кікбоксинг WAKO

Чоловіки

Віталій Дубіна (К1, 75 кг)

Орфан Гатам огли Сананзаде (К1, 63,5 кг)

Роман Щербатюк (К1, +91 кг)

Жінки

Дарина Іванова (К1, 52 кг)

Аліна Мартинюк (К1, 60 кг)

Спортивна Аеробіка

Чоловіки

Станіслав Галайда (тріо)

Дмитро Лобусов (група)

Жінки

Анастасія Литвин (тріо)

Анастасія Ісаєнко (тріо)

Анастасія Курашвілі (тріо)

Дар’я Суботіна (група)

Катерина Черкез (група)

Ілона Шелест (група)

Олександра Мохорт (група)

Сквош

Чоловіки

Валерій Федорук (особисті)

Дмитро Щербаков (особисті)

Жінки

Надія Усенко (особисті)

Анастасія Костюкова (особисті)

Парашутний спорт

Іван Семеняка (купольне пілотування)

Танцювальний спорт

Чоловіки

Дмитро Євтєрєв (стандарт)

Жінки

Валерія Дорофей (стандарт)

Веслування на байдарках і каное

Чоловіки

Валерій Рябов (марафон К1)

Жінки

Анастасія Мостовенко (марафон К1)