Бущан, Бурда, Дубинчак, Кравченко, Кендзера, Сирота, Тымчик, Андриевский, Гармаш, Пэррис, Шепелев, Беседин
Мозиль, Жичиков, Ткачук, Курило, Капинус, Габелок, Вачиберадзе, Ременюк, Русин, Кравченко, Борячук
Потимков, Сидоренко, Коваленко, Потимков, Шершень, Дмитренко, Мартынюк, da Silva Ramos, Бычек, Чирук, Дудик, Зубков
Все комментарии
Ключевые моменты
До матча
-
Вітаємо всіх шанувальників рідненького, українського футболу! Який чемпіонат світу, якщо є УПЛ? Правильно, тому до вашої уваги текстова трансляція матчу 15-го туру чемпіонату України між «Динамо» та «Металістом 1925».
-
Матч відбудеться у Києві, на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Стартовий свисток уже за 15 хвилин.
-
Склади команд: «Динамо»: Нещерет, Вівчаренко, Забарний, Попов, Караваєв, Сидорчук, Лонвейк, Буяльський, Кабаєв, Циганков, Ванат. «Металіст 1925»: Мозіль, Жичиков, Ткачук, Курило, Капінус, Вачіберадзе, Кравченко, Габелок, Русин, Ременюк, Борячук.
-
Також відбулася і традиційна, на жаль, хвилина мовчання. Вічна пам’ять усім загиблим захисникам України та жертвам серед цивільного населення. Кляті рашисти горітимуть у пеклі вічно.
Первый тайм
1'
Матч розпочався! Кияни розвели з центра поля.
5'
Цікава гра від обох команд на старті. Кияни більше в позиційній атаці, але як тільки «Металіст 1925» отримує м’яч, то одразу розпочинає спроби розігнати швидку контру в кілька дотиків. Поки що ці спроби марні, але харків’яни точно матимуть шанси.
7'
Перший удар у матчі! Віталій Буяльський отримав м’яч після скидки Ваната й з лету пробив по воротах - м’яч приземлився зверху на сітку воріт.
9'
«Динамо» всерйоз і надовго заволоділо ініціативою. Але гості взагалі не дають простору позаду, тож киянам потрібно вигадувати щось нестандартне й цікаве, аби пройти кілька ешелонів харківської оборони.
12'
Хороший момент у киян! Дуже дрібно, буквально на клаптику з кількох метрів у чужому штрафному, розіграли динамівці й вивели Караваєва на зручну позицію для прострілу, але передачу було заблоковано. «Динамо» виконає перший кутовий.
15'
Симпатичну стіночку розіграли Сидорчук із Буяльським, в один пас розрізавши весь захист харківської команди. Однак, передача на хід капітану «Динамо» виявилася надто сильною.
19'
Лонвейк пробив приблизно з тої ж позиції, що 10 хвилин тому Буяльський, і так само - з лету. Цього разу м’яч полетів у площину воріт, однак прямо в руки воротареві.
22'
Найнебезпечніший момент у матчі від «Динамо»! Буяльський та Ванат розіграли в один дотик, Владислав опинився на ударній позиції й пробив зблизька, але захисник «Металіста 1925» в останню мить встиг вставити ногу.
24'
Перша жовта картка в матчі - Ткачук ззаду заплів ноги Ванату.
25'
Мозіль справився з сильною подачею у воротарський майданчик, сильно вибивши м’яч у поле. На підбиранні, звісно ж, гравці «Динамо».
27'
Ванат отримав м’яч у штрафному і в перший же дотик пробив у ближній кут - Мозіль знов на місці!
28'
«Металіст 1925» не втримався під пресингом киян і втратив м’яч на своїй половині. Ванат віддав дуже оригінальну й несподівану передачу на Буяльського вглиб воротарського, але Віталію було дуже складно нормально пробити з тої позиції.
31'
«Металіст 1925» вибіг у рідкісну контратаку, Борячук отримав м’яч на фланзі й познущався над Забарним, прокинувши тому поміж ніг. Однак Іллю підстрахував партнер і атака харків’ян завершилася.
33'
Курило отримує жовту картку за жорсткий удар по ногах Ваната в кількох метрах від штрафного. «Динамо» отримує шанс на перспективний штрафний.
34'
Циганков намагався виконати удар на техніку, проте не зміг навіть перекинути стінку - один із найкращих шансів змарновано.
37'
Лонвейк змусив понервувати Мозіля! Нідерландець пішов пресингувати воротаря, Мозілю не залишалося робити нічого, окрім як вибити на кутовий.
41'
Здається, Попов та Циганков ненароком зіштовхнулися лобами в центрі поля, але все добре, обоє продовжать гру.
42'
Щойно показали повтор моменту з Поповим. Насправді Денис отримав в обличчя від суперника, а не партнера.
43'
Пеальті заробляє «Динамо»! Вачіберадзе ззаду сфолив проти капітана киян і суддя без роздумів ставить точку.
44'
МОЗІЛЬ БЕРЕ УДАР ЦИГАНКОВА!
45'
Головний арбітр нічого не додав до першого тайму. Десь заплакали судді в Катарі, а ми йдемо на перерву!
Второй тайм
46'
Другий тайм починається.
47'
Мірча Луческу вміє дивувати. Містер випустив грати Бєсєдіна та Гармаша, а на лавку посадив Кабаєва та Ваната. Наскільки ефективними вийдуть ці заміни - побачимо, але однозначно такий хід цікавий.
48'
Гармаш вперше вступає в гру! Денис потужно пробив з дальньої відстані - прямо в руки Мозілю.
51'
Поки на полі та ж картина, що і в першому таймі - з м’ячем лише «Динамо», а «Металіст 1925» страждає.
52'
Борячук на чужій половині поля до кінця боровся за м’яч проти Караваєва. Все завершилось порушенням правил від форварда «Металіста 1925».
54'
Караваєв отримав першу жовту картку «Динамо».
55'
Забарний наважився на удар здалеку - м’яч пролетів буквально на кілька сантиметрів вище поперечки!
56'
Заміна від головного тренера «Металіста 1925» Едмара. Мартинюк поміняв Вачіберадзе.
58'
ВАУ! Гармаш пробиває головою в дальній кут з подачі Сидорчука - не вистачило лічених сантиметрів!
59'
Перший момент у матчі в «Металіста 1925»! Борячука вивели сам-на-сам з Нещеретом, але голкіпер киян зразково відіграв на виході й парирував удар!
62'
Ще одна подвійна заміна від Мірчі Михайловича. Шепелєв вийшов замість Лонвейка, а Дубінчак поміняв Вівчаренка.
66'
Картина в другому таймі повністю ідентична перебігу першої половини. Тільки «Динамо» з м’ячем, «Металіст 1925» поки що лише страждає. Ключове питання - чи зможуть харків’яни достраждати до нульової нічиєї.
68'
ЯКИЙ МОМЕНТ У КИЯН! Найкращий за всю гру! Буяльський спробував закинути за комірець воротареві, Мозіль кінчиками пальців дістав м’яч, а потім на добиванні Шепелєв не зміг з метра переправити м’яч у ворота!
70'
Класно атакує «Динамо» в останні хвилини! Буяльський отримав простріл з флангу та спробував у дотик вразити ворота Мозіля, але знову м’яч просто не летить у ворота!
74'
Навіть і не згадаю, коли востаннє «Динамо» так багато домінувало на полі! Але досі не вдається нанести якісний останній удар...
75'
М’яч у сітці воріт «Динамо»! Однак суддя одразу фіксує положення поза грою.
76'
Чергова заміна в складі гостей. Андрій Борячук залишає поле, Чирук виходить замість нього.
77'
Сидорчук вистрілив з лету з-за меж штрафного - знову все летить у чарівні рукавиці Мозіля.
79'
Свіжий Чирук спробував наздогнати м’яч у чужому штрафному, але Нещерет перший на м’ячі.
81'
Кияни отримують право на небезпечний штрафний з флангу.
82'
Знову не вдається задумане до кінця. І наче подача непогана - та знову Мозіль, немов магніт, притягує м’яч до своїх рук.
83'
Кахім Перріс міняє Караваєва. Явна заміна в атаку від Луческу.
84'
Дует Едмара та Голодюка також виконує заміну. Шершень поміняв Кравченка.
85'
«Металіста 1925» мав чудовий шанс з кутового! Оце була б сенсація, якби в такому домінантному матчі кияни не зробили жодного очка.
86'
Буяльський чудово обробив м’яч і пробив з меж штрафного, але гравець матчу - Мозіль - вчергове рятує команду!
88'
Буяльський знову в центрі уваги, але Мозіль ще яскравіше - воротар «Металіста 1925» рятує команду вже хтозна який раз! Справжній МВП!
90'
«Динамо» влаштувало справжній штурм - численні удари, кутові, подачі. Але нічого не допомага є пробити Олега «Стіну» Мозіля...
91'
Суддя дає 3 хвилини підопічним Луческу на те, щоб вирвати перемогу.
92'
Артем Бєсєдін отримує жовту картку.
93'
Все. «Динамо» так і не змогло дотиснути харків’ян. Олег Мозіль - лев матчу! Дякую за увагу всім, хто спостерігав за цією текстовою трансляцією.