Ризнык, Шевченко, Гочолейшвили, Козик, Тейлор, Михайличенко, Назарина, Петряк, Топалов, Тотовицкий, Келси, Траоре
Добрий день! Онлайн розпочнеться о 15.00.
-
«Шахтар»: Трубін, Конопля, Бондар, Ракицький, Матвієнко, Степаненко, Судаков, Джурасек, Бондаренко, Зубков, Сікан «Минай»: Бандура, Нємчанінов, Горін, Гончар, Рогозинський, Вітенчук, Воробчак, Байдал, Твердохліб, Вишневський, Гечев
-
«Минай» наразі займає 14-те місце в УПЛ - 14 очок. У «Шахтаря» 30 очок і друга позиція.
-
Команди вже на полі. Лунає гімн України.
-
Хвилина мовчання.
Первый тайм
1'
Гра розпочалась.
1'
Фірмовий перший пас від Ракицького у напрямку Зубкова. Щоправда, цю передачу все ж перехопили.
2'
Немчанінов перевів на кутовий після навісу від Матвієнка.
3'
«Минай» трохи сумбурно, але все ж відстояв свої ворота після кутового.
3'
Чіткий підкат Немчанінова проти Сікана. Знову кутовий.
4'
Ракицький пробив головою після кутового - вище воріт.
5'
Простріл від Коноплі у район воротарського - і знову Немчанінов перехопив цей пас.
7'
Джурасек впав у штрафному «Миная» - головний арбітр Анатолій Абдула вважає, що фолу не було. Здається, він правий.
8' ГОЛ! 0:1
Гол!!!!!!!! Тарас Степаненко!!!!!!!!!
9'
Подача з кутового, Немчанінов не встиг накрити Тараса, і хавбек головою розстріляв ворота Банудри. Рахунок відкрито!
12'
Невеличка пожежа у штрафному «Миная», однак господарям все ж вдалось заблокувати удари Бондаренка та Коноплі.
13'
Трубін виручив «Шахтар»! Помилився Бондар, Вишневський вискочив сам на сам і намагався пробити поміж ніг голкіперу. Нічого не вийшло - Анатолій ногами зупинив цей удар.
15' ГОЛ! 0:2
Гол!!!!!! Данило Сікан!!!!!!1
16'
Чесно кажучи, мав забивати Зубков, але після навісу від Матвієнка він не зміг пробити як слід. Але оборона «Миная» зіграла невдало, внаслідок чого Матвієнко отримав шанс зробити ще один пас. Цього разу його передачу замкнув Сікан - м'яч пролетів поміж ніг Бандурі та опинився у сітці.
20'
Немчанінов вибив на кутовий після прострілу від Коноплі.
21'
Цього разу корнер не був дуже небезпечним.
23'
Бандура вчасно зіграв на виході і у чистому підкаті зупинив прохід Сікана.
25'
Знову Трубін виручає! Голкіпер відбив удар Байдала впритул після кутового! Не дає захист «Шахтаря» сумувати своєму голкіперу.
29'
Класний і гострий пас врозріз від Судакова на Зубкова, от тільки удар Олександру зовсім не вдався - вище воріт.
31' ГОЛ! 1:2
Гол!!!!!!! Який ляп Трубіна!!!!!!!
32'
Досить простий нібито удар Воробчака - прямо у руки та не сказати, щоб дуже сильно. Схоже, що Трубін вже повірив, що забере м'яч і в підсумку незграбно випустив його у сітку. Що ж, і таке буває.
35'
Гечев навісив з флангу - занадто неточно, м'яч полетів за ворота Трубіна.
39'
Пенальті для «Шахтаря»! Рогозінський збив Коноплю у штрафному.
40' ГОЛ! 1:3
Гол!!!!!! Георгій Судаков спокійно реалізував 11-метровий. «Шахтар» відновив перевагу у два голи.
44'
Непоганий прохід Зубкова зупинив Немчанінов, який вчасно зіграв у відборі.
45'
Зубков цього разу пробив здалеку - дуже і дуже неточно.
Перерыв
-
Завершився перший тайм! 3:1 на користь «Шахтаря». Перерва.
-
Заміни у «Миная». Замість Байдала грає Шишка, замість Рогозінського - Мельник.
Второй тайм
46'
Розпочався другий тайм.
48'
Твердохліб вимагає кутовий. Абдула вважає, що це удар від воріт. Схоже, він правий - Ракицький не торкався м'яча останнім.
54'
Непоганий фланговий навіс від Матвієнка, але оборона «Миная» впоралась.
54'
Джурасек міг вийти на хорошу ударну позицію після пасу Зубкова, але Гончар випередив його і не дав пробити.
57'
Конопля з вигідної позиції не влучив по м'ячу, а удар Степаненка заблокували.
57'
Цього разу Зубкову значно краще вдався дальній удар, але сейв Бандури завадив йому забити.
60' ГОЛ! 1:4
Гол!!!!!! Сікан робить дубль!!!!!
61'
Після Пасу Зубкова Данило досить неочікувано відважився на дальній удар. І все вийшло якнайкраще - м'яч у правому нижньому куті.
62'
Заміни у «Шахтаря». Замість Ракицького, Сікана та Зубкова грають Топалов, Гочолейшвілі та Келсі.
65'
Дальній удар Байдала - Трубін цього разу зіграв надійно та спокійно.
66'
Удар Немчанінова після навісу зі штрафного був заблокований.
67'
Судаков міг забивати! Бандура з труднощами відбив його удар. Буде кутовий.
68'
Заміна у «Шахтаря». Замість Степаненка грає Назарина.
68'
Кутовий цього разу не ніс особливої небезпеки.
69'
Немчанінов навісив на Гечева, але той втратив м'яч разом з можливістю загострити атаку.
71'
Конопля навісив, Келсі пробив головою - Бандура на місці.
73'
Джурасек накульгує. Лікарі надали йому допомогу. Поки що про заміну не йдеться.
74'
Заміна у «Миная». Замість Твердохліба грає Паламар.
77'
Хороший момент у Келсі, але оборона «Миная» заблокувала два його удари поспіль.
79'
Заміна у «Шахтаря». Замість Судакова грає Петряк.
81'
Топалов міг забивати після прострілу Коноплі, але Бандура відбив удар під поперечину. До цього Келсі не зміг замкнути пас Юхима.
83'
Бандура відбив удар Келсі після кутового, а Конопля не зміг добити - фол в атаці.
85'
Заміна у «Миная». Замість Воробчака грає Голуб.
86'
Простріл від Бондаренка ніхто не зміг замкнути, після чого «Шахтар» заробив штрафний.
87'
Назарина виконав штрафний удар - вище воріт.
90+1'
Компенсований час - дві хвилини.
90+2'
Поперечина! Конопля влучив у каркас на добиванні після того, як Бандура відбив удар Топалова зі штрафного.
90+2'
Гечев отримав жовту картку.
Матч завершен
-
Матч завершено!
-
«Шахтар» переміг «Минай» з рахунком 4:1. Команда набрала 33 очки та наблизилась до лідера - «Дніпра-1» (35 очок).