Костик, Мызюк, Порох, Клименчук, Кныш, Каплиенко, Багачанский, Танковский, Картушов, Рязанцев, Прядун
Рыбка, Зновенко, Романюк, Шопин, Чидомере, Демченко, Коркишко, Панасенко, Пидлепенец, Ралюченко, Сынчук
Все комментарии
Ключевые моменты
До матча
-
Добрий день! Якщо ви вирішили трохи відволіктись від чемпіонату світу заради рідної УПЛ - запрошуємо на онлайн матчу «Динамо» - «Металіст» на Tribuna.com.
-
Це перенесений матч 8-го туру УПЛ. Динамівці мають 27 очок і займають четверте місце. У харківського клубу 16 очок і десяте місце.
-
Форвард динамівців Артем Бєсєдін, колишній гравець «Металіста», цього разу залишився в запасі. Стартовий склад «Динамо»: Бущан, Вівчаренко, Попов, Забарний, Кендзьора, Сидорчук, Шепелєв, Лонвейк, Циганков, Буяльський, Ванат.
-
Запасні: Нещерет, Дубінчак, Бурда, Сирота, Кравченко, Караваєв, Тимчик, Андрієвський, Кабаєв, Перріс, Кулач, Бєсєдін.
-
«Металіст» зіграє у такому складі: Костик, Клименчук, Мизюк, Порох, Книш, Каплієнко, Багачанський, Танковський, Рязанцев, Картушов, Прядун.
-
-
Гра відбудеться у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Початок о 14.00.
-
Команди на полі. Зараз пролунає гімн України.
-
На засніжених трибунах «Олімпійського» нікого немає. Такі реалії нинішнього часу. Команди, головний арбітр Олександр Шандор і вся його бригада готуються до початку гри.
-
Хвилина мовчання.
Первый тайм
1'
Гра розпочалась.
1'
Перше порушення вже на 22-й секунді. Сидорчуку дісталось.
2'
Ванат занадто далеко відпустив м'яч після пасу Сидорчука. Костик зіграв на виході і випередив динамівця.
3'
Книш віддав у штрафний "Динамо", але оборона киян не дала цій передачі дійти до Рязанцева.
5'
Буяльський ударом з лінії штрафного влучив у Ваната. В підсумку удар від воріт.
6'
Забарний випередив Прядуна, якого намагався вивести на удар Танковський.
7'
Гострий простріл Вівчаренка! Невеликий безлад у штрафному харків'ян, але замкнути ніхто не зміг.
9'
Невдало Книш подав на дальню стійку. Там не було ні партнерів, ні суперників.
10'
Удар Вівчаренка, м'яч рикошетом від захисника ледь не дістався Буяльському, але Віталій трохи не встиг.
12'
Циганков забив, але з офсайду.
14'
Через погодні умови розмітка сьогодні рожевого кольору.
15'
Шепелєв невдало подав штрафний з флангу. Повз ворота і повз партнерів.
17'
Кияни високо пресингують і не дають суперникам навіть розпочати атаку.
17'
Циганков втратив момент! Невдало зупинив м'яч, і він прикотився в руки Костику. А міг бути вихід віч-на-віч.
19'
Танковський отримав жовту картку за грубий фол проти Сидорчука.
20' ГОЛ! 1:0
Гол!!!! Віталій Буяльський!!!
20'
Відмінно динамівець пробив у верхній кут прямим ударом зі штрафного! Гол-красень!
23'
Вівчаренко не зміг навісити з флангу. Він втратив м'яч у завершальній стадії проходу.
27'
Мизюк зупинив прохід Лонвейка і вибив в аут.
28'
Почало сніжити в Києві. На початок матчу снігу не було.
29' ГОЛ! 2:0
Гол!!!!! Владислав Ванат!!!!
29'
Клименчук не зміг вибити м'яч після флангового навісу і потрапив прямо у ногу Ваната. Від ноги Владислава м'яч опинився у сітці.
31'
Ще перед голом Ваната міг забивати Лонвейк з пасу Циганкова, але його удар з близької відстані зміг відбити Костик.
33'
Циганков зі штрафного влучив у стінку.
33'
Ванат міг робити дубль! Цього разу він бив з гострого кута у боротьбі з Танковським, і Костик відбив.
35'
Попов перервав простріл Рязанцева. Кутовий.
35'
Бущан помилився на виході! Не дістався м'яча Георгій. Йому пощастило, що ніхто з суперників так і не зміг пробити.
37'
Каплієнко лежить. В таку погоду лежати можна тільки через травму. Подивимось, чи в порядку гравець.
38'
Тепер на газоні Прядун. Дісталось форварду. Заміни "Металісту" поки не знадобились.
41'
Шепелєв відкрився у штрафному і навісив, однак Мизюк перехопив його передачу.
42'
Цього разу Бущан впевнено зіграв на виході.
43'
Циганков вишукано віддав на Буяльського, однак Віталія, а згодом і Лонвейка заблокували у штрафному.
44'
Подача Картушова з флангу прилетіла у сітку, але з зовнішнього боку.
45+1'
Одна хвилина компенсована.
Перерыв
45+1'
Перший тайм завершено! 2:0 на користь "Динамо". Перерва.
Второй тайм
46'
Розпочався другий тайм.
46'
У "Динамо" в перерві відбулась заміна. Замість Попова вийшов Сирота.
47'
Заміни і у "Металіста". Замість Книша грає Романюк, замість Пороха - Ралюченко.
50'
Забарний підключився до позиційної атаки, увійшов у штрафний і навіть спробував продемонструвати дриблінг, однак м'яч у нього відібрали.
53'
Клименчук вдало зіграв у відборі і не дав Ванату увійти в штрафний.
56'
Дальній удар Рязанцева, рикошет від Сироти, і м'яч спокійно летить у напрямі Бущана.
61'
Забарний заблокував дальній удар Багачанського.
62'
Заміна у "Металіста". Замість Рязанцева грає Демченко.
63'
Кендзьора ледь не забив! Костик відбив його удар ногою!
64'
Вівчаренко навісив у штрафний - Каплієнко перервав його передачу.
66'
Заміна у Динамо. Замість Ваната грає Кулач.
67'
Кулач міг забивати першим же дотиком! Колишній гравець "Ворскли" тягнувся до м'яча, але не дотягнувся. Костик був першим.
69'
Прядун хотів вивести Каплієнка на фланг біля воріт Бущана, але партнер не зрозумів його задум. Удар від воріт.
70'
Чергове підключення Вівчаренка до атаки завершилось його неточним пасом.
72'
Заміна у "Динамо". Замість Лонвейка грає Андрієвський.
73'
Ледь не відіграв "Металіст" один гол! Потужний удар Каплієнка у ближній кут - Бущан виручає.
74'
Тепер непоганий удар від Демченка! Не знаю, чи виручив би Бущан, але гравець "Металіста" трохи не влучив в ворота.
75'
Повністю домінували динамівці у цій грі, але, схоже, трохи розслабились. Це може бути небезпечно.
76' ГОЛ! 3:0
Гол!!!! 3:0!!!!
77'
Цього разу Циганков. Він віддав пас на Кендзьору, отримав передачу у відповідь від поляка і точно пробив у лівий нижній кут. М'яч рикошетом від стійки залетів у сітку.
79'
Заміни у "Динамо". Кравченко замість Кендзьори, Перріс - замість Шепелєва.
79'
Перший удар Перріса одразу ж - вище воріт.
80'
Демченко отримав жовту картку за симуляцію.
81'
Заміни у "Металіста". Коркішко замість Прядуна, Чідомере - замість Картушова.
84'
Бущан легко забрав простріл на ближню стійку.
86'
Дальній удар Кулача. Костик хоч і не з першої спроби, але забрав м'яч.
88'
Перріс теж вирішив пробити здалеку, і знову в руки Костику.
89'
Коркішко намагався пробити в падінні через себе. Шандор вважає, що був фол в атаці.
90'
Кравченко заблокував простріл Коркішка. Кутовий.
90'
Навіс з кутового на ближню стійку не знайшов адресата.
90+1'
3 хвилини компенсовано.
90+2'
Перріс продемонстрував дриблінг і пробив у дальній кут - удар заблоковано.
90+3'
Одразу після неточного удару Андрієвського Шандор дав фінальний свисток!
-
"Динамо" перемогло "Металіст" з рахунком 3:0. На цьому ми завершуємо наш онлайн. На все добре!