Аррисабалага, Чалоба, Силва, Фофана, Галлахер, Холл, Лофтус-Чик, Фернандес, Аспиликуэта, Стерлинг, Хавертц
До матча
-
Добрий вечір! Онлайн розпочнеться о 18.00.
-
Манчестер Сіті вже став чемпіоном. Поразка Арсенала від Ноттінгема принесла команді Пепа Гварділоли достроковий титул.
-
Михайло Мудрик залишився у запасі «Челсі» на цей матч.
-
Склад «Челсі»: Кепа Аррісабалага, Фофана, Тіагу Сілва, Чалоба, Аспілікуета, Лофтус-Чік, Фернандес, Галлахер, Голл, Стерлінг, Гаверц.
-
І склад новоспечених чемпіонів: Ортега Морено, Вокер, Аканджі, Лапорт, Льюїс, Філліпс, Фоден, Палмер, Марез, Гомес, Альварес.
-
Як бачимо, після дострокової перемоги в АПЛ Гвардіола вирішив застосувати ротацію. Нагадаємо, що попереду у команди два фінали - Кубка Англії проти «МЮ» (3 червня) та Ліги чемпіонів проти «Інтера» (10 червня).
-
Команди вже на полі. Частина гравців «Ман Сіті» вийшла на поле зі своїми дітьми.
Первый тайм
1'
Гра розпочалась.
2'
Кай Гаверц став першим, хто потрапив у офсайд у цій грі.
3'
Дальній удар Філліпса був заблокований.
3'
Після кутового здалеку приклався Гомес. Непогано, але все ж неточно.
5'
Галлахер пробив з меж штрафного, але його удар заблокували.
8'
Галлахер заблокував простріл Вокера та вибив на кутовий.
8'
Ще один неточний дальній удар, цього разу у виконанні Фодена.
10'
Фернандес трохи полежав на газоні. Нібито нічого серйозного.
12' ГОЛ! 1:0
Гол!!!!!!! Хуліан Альварес!!!!!!
13'
Якось просто все вийшло. Палмер віддав на Альвареса, якого не накрив жоден з оборонців «Челсі». Нападник скористався цим і точно пробив. Без шансів для Кепи.
15'
Удар Мареза після кількох спроб пробити до цього заблокував Галлахер.
18'
Гаверц отримав жовту картку за фол проти Філліпса.
24'
Тепер Льюїс вивів Палмера майже віч-на-віч, але Кепу підстрахував Чалоба та нейтралізував небезпеку.
27'
Гарет Саутгейт на трибунах. Тренер збірної Англії уважно стежить за грою.
29'
Фоден після пасу з глибини намагався перекинути Кепу, але пробив повз ворота.
31'
Аканджі перервав простріл Стерлінга, але Рахім вже був в офсайді.
33'
Несподівано момент у «Челсі». Стерлінг вискочив на ударну позицію і пробив під тиском Аканджі. Ортега взяв цей удар і не дозволив Рахіму забити колишній команді.
36'
Стійка рятує «Сіті»! Галлахер пробив головою з гострого кута після флангового навісу Голла, але влучив у каркас воріт.
37'
Вокер жорстко, але в рамках правил зіграв проти Голла і не дав йому розвинути атаку у зоні біля воріт Ортеги.
43'
Дальній удар Філліпса. Цілив у верхній кут, але закрутив не у ту сторону. Повз ворота.
44'
Кепа чітко зіграв на виході після флангової подачі.
45+1'
Компенсований час - одна хвилина.
45+1'
Льюїс заблокував удар Стерлінга після розіграшу штрафного. А після кутового не зміг пробити Гаверц.
Перерыв
-
Завершився перший тайм. 1:0 на користь «Сіті». Перерва.
-
Команди повертаються на поле.
Второй тайм
46'
Розпочався другий тайм.
47'
Гомес перервав пас Аспілікуети на фланзі.
50'
Удар Фодена з лінії штрафного заблокував Тіаго Сілва.
51'
Голл пробив хоч і з-за меж штрафного, але з хорошої позиції. Удар був точним, але майже по центру. Ортега спокійно впорався з ним.
53'
Чалоба пробив головою - і знову точно в Ортегу та не дуже сильно. Голкіпер впорався.
56'
Серія взаємних помилок, як любили казати корифеї українського коментаторського цеху.
57'
Заміна у «Ман Сіті». Замість Аканджі грає Стоунз.
58'
Тепер стійка рятує «Челсі»! Філліпс пробив головою, однак влучив у штангу.
59'
Відповідь «Челсі». Ортега відбив удар Голла, а Гаверц не зміг добити.
60'
Ортега вдало зіграв на виході і забрав фланговий пас.
63'
Дальній удар Стерлінга - точно в руки Ортезі. Не найскладніший сейв.
65'
Стерлінг міг забити, але Стоунз вибив з лінії воріт. Проте голу все одно не було б - офсайд.
66'
Енцо Фернандес отримав жовту картку.
69'
Мудрик виходить на поле разом з Мадуеке. Стерлінг та Галлахер пішли відпочивати.
69'
Удар Гаверца - Ортега після рикошету забрав м'яч.
71' ГОЛ! 2:0
Гол!!!!!! Дубль Альвареса!!!!!!!!
72'
Голл послизнувся, м'яч отримав Марез, прострілив на Альвареса, а той забив спокійно у порожні ворота.
73'
Гол скасовано! Виявилось, що Марез зіграв рукою! І Альварес залишився без дубля.
74'
І Пеп одразу замінив Мареза. Замість нього вийшов Голанд.
74'
Одразу гострий простріл від Голанда - Льюїс зовсім трошки не дотягнувся, щоб забити у порожні.
75'
Стоунз заблокував спробу удару від Мудрика. М'яч в руках в Ортеги.
77'
Альварес вирішив пробити здалеку - Кепа з другої спроби забрав.
78'
Заміни у «Ман Сіті». Замість Гомеса та Лапорта грають де Брюйне та Родрі.
79'
Мадуеке намагався вивести Гаверца на ударну позицію, але Ортега випередив його.
81'
Простріл від Мадуеке, але ні Гаверц, ні хтось інший не зміг замкнути.
81'
Заміни у «Челсі». Замість Лофтуса-Чіка та Голла грають Кулібалі та Чуквуемека.
82'
Пол Діков на трибунах. Олди пам'ятають його часів дошейхового «Сіті».
84'
Кулібалі зіграв у підкаті проти Голанда і вибив на кутовий.
85'
Заміна у «Челсі». Замість Гаверца грає Пулишич.
87'
Удар Палмера заблокували, а Альварес пробив набагато вище.
89'
Вокер неточно навісив - м'яч звалився з ноги.
90'
Мудрик увійшов в штрафний і пробив з гострого кута, але занадто високо.
90+1'
3 хвилини компенсовано.
90+2'
Мудрик намагався віддати на Пулишича, однак не зміг - м'яч у Ортеги.
90+3'
Аспілікуета ледь не зрівняв! Фоден в останній момент випередив його.
90+3'
Кулібалі неточно пробив головою після навісу Мудрика з кутового.
Матч завершен
-
Фінальний свисток!
-
«Ман Сіті» вже як чемпіон Англії переміг «Челсі» - 1:0. Гол в активі Хуліана Альвареса.
-
«Містяни» святкують чемпіонство. Вболівальники вибігли на поле і заполонили його.