Добрий день! Онлайн матчу «Ліверпуль» - «Челсі» розпочнеться о 14.30.
Головна новина - Мудрик у запасі «Челсі» на цю гру. Михайло може дебютувати у новій команді, якщо Грем Поттер випустить його на заміну.
«Челсі»: Кепа Аррісабалага, Чалоба, Сілва, Бадіашіле, Голл, Жоржиньйо, Галлахер, Кукурелья, Зієш, Гаверц, Маунт.
-
«Ліверпуль»: Аліссон, Мілнер, Конате, Гомес, Робертсон, Байчетич, Тьяго, Кейта, Елліот, Салах, Ґакпо
-
Нагадаємо турнірне становище команд. Обидва суперники мають по 28 очок. «Ліверпуль» займає 9-те місце, а «Челсі» - 10-те.
-
Команди готуються до виходу на поле.
Первый тайм
1'
Гра розпочалась.
2'
Робертсон жорстко зустрів Галлахера у центрі поля. Поки без санкцій.
3' ГОЛ! 0:1
Гол!!!!!! Кай Гаверц!!!!!!!
4'
«Челсі» відкрив рахунок!!!!! Стійка врятувала Алсіссона після удару Сілви після кутового, а німець вчасно зіграв на добиванні.
5'
Вибачте, все змінилось!!! Немає голу!!! З допомогою ВАР арбітр визначив, що був офсайд і скасував взяття воріт.
6'
Отже, рахунок залишається 0:0.
6'
Ґакпо пробив з меж штрафного після пасу Салаха - занадто високо.
8'
Мудрик вперше потрапив у трансляцію. Поки що перебуваючи на лаві запасних.
11'
Тіаго збив Зієша біля середини поля. Санкцій поки немає. Хакіму довелось приводити до ладу своє взуття.
14'
Гаверцу явно не вдався удар з льоту. Дуже далеко до успіху.
15'
Ґакпо думав, що він заробив кутовий, але насправді Кукурелья не торкнувся м'яча.
19'
Навіс Салаха у штрафний не був успішним. До того ж арбітр зафіксував офсайд.
20'
Дуже неточний удар Ґакпо з-за меж штрафного.
22'
Сілва віддав хороший пас на Гаверца вперед, той хотів знайти пасом Маунта, але передача вийшла неточно. Після цього Голл невдало чи то пробив, чи то прострілив - неточно у будь-якому випадку.
25'
Дальня спроба Галлахера - у руки Аліссону.
28'
Кукурелья на газоні. Лікарі надають йому допомогу.
30'
З іспанцем все гаразд. Він продовжує гру.
32'
Аліссон рятує «Ліверпуль»!!! Після навісу зі штрафного захисник пробив головою з близької відстані, але бразилець відбив!!!
33'
Гаверц зовсім невдало пробив головою. До голу було дуже далеко.
34'
Байчетич отримав жовту картку за фол проти Голла.
35'
Кепа вдало зіграв на виході, спокійно забравши навісну передачу.
39'
Кепа вдало зіграв після удару Тіаго і забрав м'яч. Йому допомогли партнери, бо рикошет був йому на користь.
42'
Робертсон відкривався під пас Салаха у штрафному, однак м'яч не дійшов до нього. Знову у грі Кепа.
43'
Сілва вибив на кутовий після навісу Елліотта.
45+1'
Компенсований час - 4 хвилини.
45+1'
Салах змістився у штрафний з флангу і в боротьбі з Кукурельєю пробив вище воріт.
45+3'
Аліссон спокійно забрав навіс Зієша з кутового.
Перерыв
-
Перший тайм завершено. 0:0. Чекаємо на дебют Мудрика у другій половині.
Второй тайм
46'
Розпочався другий тайм.
46'
Конате одразу спробував перекинути Кепу майже з центру поля, але удар виявився неточним.
47'
Мілнер двічі поспіль навісив. Спочатку його передачу перехопив Тіаго Сілва, а потім Кепа.
49'
Кейта отримав чудову можливість відкрити рахунок. Він пробив приблизно з 11 метрів, однак його удар відбив навіть не Кепа, а Тіаго Сілва.
51'
Ґакпо пробив головою з близької відстані, але не влучив у ворота. Слід зазначити, що йому в цей момент заважали суперники.
52'
Цього разу удар Ґакпо заблокував Галлахер.
53'
Здається, Мудрик готується до виходу на поле.
55'
Мудрик дебютує! Українець замінив Голла на 55-й хвилині.
58'
Галлахер вийшов на непогану позицію, але його удар все ж заблокував Гомес.
58'
Після кутового Аліссон впевнено зіграв на виході.
59'
Мудрик жорстко зіграв проти Мілнера на фланзі. Фолу не було, тільки аут.
60'
Зієш зробив індивідуальний прохід, увійшов в штрафний і пробив - вище воріт.
61'
Мудрик заблокував дальній удар у виконанні Кейта.
63'
Заміна у «Ліверпуля». Замість Кейта грає Дарвін Нуньєс.
64'
Мудрик ледь не забив! Українець обігрався з Галлахером, пройшов Гомеса і пробив з гострого кута. Влучив у сітку, але з зовнішнього боку.
66'
Мілнер отримав жовту картку за те, що жорстко скосив Мудрика на фланзі.
67'
Аліссон вдало зіграв на виході після навісу Зієша зі штрафного.
68'
Мілнер пробив здалеку. Зробив він це настільки невдало, що все завершилось аутом.
69'
Ґакпо після пасу Дарвіна пробив у ближній кут - Кепа на місці.
70'
Мудрик намагався замкнути навіс Зієша, але передача виявилась занадто сильною. Удар від воріт.
71'
Мудрик!!! Ех!!! Погано Михайло обробив м'яч після пасу Зієша і навіть не пробив, хоча позиція була вигідною.
72'
Заміна у «Ліверпуля». Замість Мілнера грає Александер-Арнольд.
73'
Думаю, ця заміна викликана тим, що Мілнеру важкувато проти Мудрика. Клопп думає, що Тренту буде легше. Подивимось, чи правий він.
75'
Досить перспективний удар Зієша вчасно заблокував Гомес.
76'
Дарвін пробив у ближній кут - Кепа впорався. За кілька миттєвостей до цього Мудрик ефектно зіграв п'ятою.
77'
Аліссон вчасно вийшов з воріт і не дав Гаверцу продовжити атаку гостей.
78'
Мудрик відпрацював у захисті і зупинив прохід Трента.
80'
Чалоба травмувався. Здається, знадобиться заміна.
80'
Чалоба на прощання отримав жовту картку.
81'
Отже, заміни у «Челсі». Замість Чалоби, Гаверца та Маунта грають Аспілікуета, Обамеянг та Чуквуемека.
82'
І у «Ліверпуля» заміни. Замість Ґакпо, Байчетича та Елліотта грають Фабінью, Гендерсон та Джонс.
83'
Трент пробив з меж штрафного - вище воріт.
85'
Мудрик віддав на Чуквуемеку, але той впав, причому без жодної сторонньої допомоги.
86'
Гендерсон навісив на Салаха, проте цей пас вчасно перехопив Аспілікуета.
90'
Джонс отримав жовту картку за конфлікт з Кукурельєю.
90+1'
Компенсований час - 5 хвилин.
90+2'
Чуквуемека міг забивати з пасу Мудрика! Але його прохід заблокував Робертсон. Позиція була вже небезпечною.
90+4'
Момент у Нуьнєса! Після рикошету м“яч відскочив до Дарвіна, але в боротьбі з Аспіпікуетою він пробив вище воріт.
-
Матч завершено!
-
«Ліверпуль» та «Челсі» зіграли внічию - 0:0. У цій грі за «синіх» дебютував український півзахисник Михайло Мудрик.