Шмейхель, Мэле, Кристенсен, Андерсен, Кристенсен, Эриксен, Хейбьерг, Йенсен, Линдстрем, Брэйтуэйт, Ольсен
Кристенсен, Реннов, Ба, Нельссон, Ларсен, Кьер, Дамсгор, Нергор, Васс, Корнелиус, Дольберг, Сков, Винд, Поульсен
Все комментарии
Ключевые моменты
До матча
-
До вашої уваги текстова трансляція від Tribuna.com матчу між збірними Австралії та Данії в рамках 3-го туру групового етапу ЧС-2022.
-
Данія: Каспер Шмейхель («Ніцца»), Йоакім Андерсен («Крістал Пелес»), Йоакім Меле («Аталанта»), Андреас Крістенсен («Барселона»), Расмус Крістенсен («Лідс»), Матіас Єнсен («Брентфорд»), Крістіан Еріксен («Манчестер Юнайтед»), П'єр-Еміль Гейб'єрґ («Тоттенгем») Андреас Сков Ольсен («Брюгге»), Єспер Ліндстрьом («Айнтрахт»), Мартін Брейтвейт («Еспаньйол»)
-
Австралія: Метью Раян («Копенгаген»), Мілош Дегенек («Коламбус Крю»), Кай Роулз («Хартс»), Гаррі Суттар («Сток Сіті»), Азіз Бехіч («Данді Юнайтед»), Метью Леккі («Мельбурн Сіті»), Райлі Макгрі («Мідлсбро»), Аарон Муй («Селтік») Джексон Ірвайн («Санкт-Паулі»), Мітчелл Дьюк («Фаджіано Окаяма»), Крейг Гудвін («Аделаїда Юнайтед»)
Первый тайм
0'
Брейтвейт розводить м'яч з центру поля, гра почалася!
3'
Макґрі наважився на удар з 24 метрів, але Андерсен заблокував цей постріл.
4'
Бехич скопив Скова Ольсена за руку, коли данець вибігав в контратаку. Перша жовта в матчі.
4'
Роулз вибив головою подачу Еріксена зі штрафного.
5'
Роулз ще раз рятує свою команду. Захисник вибив простріл Расмуса Крістенсена на Єнсена з правого флангу.
7'
Раяну довелося виходити з воріт, щоб перехопити простріл Меле на Брейтвейта.
9'
Ліндстрьом відгукнувся на діагональ за спини захисникам Австралії, але заліз в офсайд.
10'
Сков Ольсен розібрався з Бехичем та подав у штрафний майданчик, але Роулз продовжує надійно охороняти штрафний майданчик.
11'
Андресен вибив головою подачу Бехича на Дюка.
11'
Раян відбив удар Єнсена з гострого кута.
12'
Суттар без проблем вибив подачу Еріксена з кутового на ближню стійку.
14'
Сков Ольсен пробив вище воріт приблизно з лінії штрафного майданчика.
17'
Сфолив Макґрі на Меле, штрафний з лівого флангу.
18'
На подачу Еріксена відгукнувся Андреас Крістентсен на дальній стійці, але його удар пройшов повз площину воріт.
19'
Леккі намагався вирізати передачу на Ґудвіна, який чергував на краю штрафного майданчика, але Андерсен вчасно виставив ногу.
19'
Простріл Меле з лівого флангу перетворився на удар по воротах Раяна, який тільки з другого раз зміг вибити м'яч ногами якомога далі.
21'
Крістенсен скидав м'яч в центр штрафного майданчика після подачі Еріксена, саме в цей момент пролунав свисток арбітра, який зафіксував фол в нападі.
24'
Муй не дозволив Меле обіграти себе в штрафному майданчику.
25'
Єнсен викотив м'яч Скову Ольсену під удар, вінгер пробив слабко у руки Раяну.
27'
Гейб'єрґ без проблем відібрав м'яч у Леккі, але потім невдало віддав передачу у власний штрафний майданчик, Крістенсену довелося страхувати партнера та вибивати м'яч вперед.
29'
Ліндстрьом обіграв Роулза на лівому фланзі, після чого прострелив на набігаючого Єнсена, але півзахиснику не вдалося підлаштуватися під передачу для удару.
32'
Нагадаємо, що Австралію в цьому матчі влаштовує і нічия, данцям потрібна тільки перемога.
33'
Час від часу центральні захисники Данії віддають діагоналі на Меле, чергову таку передачу Йоакіму обробити не вдалося.
35'
Леккі не вдалося обробити пас, який майже виводив його віч-на-віч зі Шмейхелем.
40'
Австралія потихеньку відтягує гру від власних воріт і все частіше ходить в атаку.
41'
Шмейхель без проблем забирає до рук простріл Макґрі.
43'
Еріксен фолить на Ірвайну при спробі вступити в пресинг.
44'
Австралійці за першої можливості вибивають м'яч вперед в надії, що там за нього зачепиться Макґрі або Дюк.
45'
Арбітр додає 2 хвилини до першого тайму.
45+2'
Андреас Крістенсен вибив простріл Ґудвіна з лівого флангу.
Перерыв
45+2'
Кінець першого тайму.
Второй тайм
45'
Александер Ба вийшов на поле замість Расмуса Крістенсена. А в австралійців вийшов Кеану Баккус замість Крейга Ґудвіна.
46'
Шмейхель віддав зворотню передачу на Крістенсена, але Андреас не зміг обробити м'яч як слід, кутовий.
47'
Бехич був першим на підбирання після подачі з кутового, але його удар було заблоковано, ще один кутовий.
47'
Андерсен впевнено вибиває м'яч після другої поспіль подачі Муя від кутового прапорця.
48'
Ірвайн пробив над поперечиною метрів з 8 після прострілу з лівого флангу.
50'
Австралія притиснула Данію на її половині поля в перші 5 хвилин.
52'
Приборкали данці м'яч до своїх ніг, але суперник дуже надійно тримається в низькому блоці. Всі простріли та удари блокуються.
54'
Ліндстрьом круто прибрав одного захисника, але майже відразу наткнувся на супротив Ірвайна, який вибив м'яч.
57'
Дегенек отримує жовту за те, що руками зупинив Ліндстрьома на лівому фланзі.
59'
Еріксен намагався закрутити м'яч у ворота, але невдало.
59'
Дольберґ та Дамсґор з'являться невдовзі на полі замість Єнсена та Брейтвейта.
60'
Туніс тим часом забиває Франції, тепер і Австралію влаштовує тільки перемога.
60' ГОЛ! 1:0
Леккі вибіг в контратаку, хитнув Меле в протилежний бік, після чого пробив в дальній кут!
62'
Австралія завдяки цьому голи виходить на друге місце в групі.
63'
Для Леккі це 14-й гол за збірну, але 1-й на чемпіонатах світу.
65'
Скову Ольсену не дозволили прострілити на дальню стійку, кутовий.
65'
Подачу Еріксена вибив головою Ірвайн.
68'
Бехич накрутив трьох данців на лівому фланзі, але не знайшов на кого прострілити перед воротами.
69'
Андерсен невдало пробив по воротах після подачі Еріксена з кутового.
70'
Корнеліус та Роберт Сков замість Меле та Скова Ольсена.
71'
Дольберґ начебто заробив пенальті, але спочатку боковий арбітр зафіксував офсайд в нападника.
73'
Корнеліусу не вдалося гарно прикластися до м'яча після подачі Скова.
74.'
Бейлі Райт замість Макґрі
75'
Сков отримує жовту за фол на Баккусі.
78'
Нічого данцям не вдається попереду, Австралія виглядає навіть небезпечніше на контратаках.
82'
Муй заблокував удар Гейб'єрґа з 25 метрів.
82'
Макларен замість Дюка.
85'
Закидання на Дольберґа ні до чого не призвело, взагалі данці без моментів в останні 10 хвилин.
86'
Крістенсен заблокував удар Баккуса, кутовий.
87'
Суттар без проблем вибив головою подачу Скова.
88'
Суттар в класному підкаті завадив Дольберґу пробити з краю воротарського майданчика.