Tribuna/Футбол/Блоги/Неймовірний прихований сенс святкування гола Ламіна Ямала у перемозі Іспанії над Францією

Автор — Oleksandr Zaporozhchenko
10 июля, 13:13

Існує унікальна історія.

У вівторок Іспанія перемогла Францію з рахунком 2-1 у півфіналі Євро 2024, забезпечивши собі місце у фіналі великого турніру вперше з 2012 року.

Іспанія до матчу вважалася фаворитом, але вони зазнали раннього удару, коли Рандаль Коло Муані забив головою на дев'ятій хвилині гри. Це підштовхнуло команду Луїса де ла Фуенте до активних дій, і вони зрівняли рахунок через 12 хвилин, коли Ламін Ямал чудово пробив у верхній кут від штанги.

Дані Ольмо, який розпочав гру замість травмованого Педрі, вивів Іспанію вперед за кілька хвилин, а Франція вже не змогла відповісти голами у цьому матчі.

16-річний вундеркінд заслужено був визнаний гравцем матчу, а що могло залишитися непоміченим, так це святкування, яке він виконав після забитого гола, та неймовірна історія, що стоїть за цим.

Як і після кожного забитого гола, Ямал зробив рукою жест, що показує цифри '304', поштовий індекс району Рокафонда, робітничого кварталу, в якому він виріс у Каталонії. Він робить це як відповідь іспанській ультраправій політичній партії Vox, яка раніше описала Рокафонду як "багатокультурне сміттєзвалище".

Незважаючи на те, що йому лише 16, Ямал вже зазнав расизму. Раніше цього року іспанського коментатора звільнили за расистську образу на адресу Ямала, яку він зробив в ефірі.

Також нещодавно Батько Ямала, Мунір, був оштрафований на 600 євро за те, що кидав яйця в намет кампанії Vox у Рокафонді, вигукуючи «фашисти» і «расисти».

У суді він сказав: «У мене були свої мотиви. Я людина. У той день мій син їхав з національною збірною Іспанії представляти цю країну, і ці расисти прийшли [до нашого району] і стояли біля школи, де є люди всіх рас.»

Ямал і його товариші по збірній Іспанії зіграють проти Англії або Нідерландів у фіналі Євро 2024 у неділю.

Джерело: sportbible.com

Сегодня, 17:02Автор
10 невероятных совпадений у выступлениях Криштиану Роналду и Килиана Мбаппе на презентации «Реала»
Сегодня, 16:41Автор
«Барселона» презентовала новую форму: участие приняли Роналдиньо, Иньеста и другие легенды
Сегодня, 16:33Автор
«Шахтер» фаворит чемпионской гонки УПЛ. Шансы «горняков» защитить титул – более 62%
1
Сегодня, 13:44Блог
Браян Себальос дебютував за «Динамо» – і одразу запам'ятався двома індивідуальними діями
Сегодня, 13:41Блог
Найбільша помилка Коноплянки під час виступів у «Севільї»: що це було
1
Сегодня, 11:56Автор
15 медалей, 3 из которых – золотые. Букмекеры поделились ожиданиями от украинцев на Олимпиаде-2024