Tribuna/Футбол/Блоги/Фанати незадоволені VAR після чергового скасованого гола Лукаку

Фанати незадоволені VAR після чергового скасованого гола Лукаку

23 июня, 10:49
1

У другому турі групового етапу Євро-2024 бельгійці зійшлись з лідерами групи Е збірною Румунії. Підопічні Едварда Йорданеску намагались зробити все, щоб повторити сенсаційний результат ще раз, але вже на 73-й секунді матчу Юрі Тілеманс, після зразкової гри Ромелу Лукаку, забиває черговий на цьому турнірі гол з-за меж штрафного майданчику.

На 63-й хвилині поєдинку форварду бельгійців випала нагода закрити всі питання по цьому матчу. Розкішна розрізаюча передача від Кевіна Де Брюйне вивела Лукаку віч-на-віч з голкіпером румунів. Потужний удар в лівий кут збільшує рахунок на користь збірної Бельгії. Проте «прокляття Лукаку» продовжується. Цей м’яч став вже третім для представника італійської «Роми», який був відмінений через рішення VAR.

На цей раз записати своє прізвище у рейтинг голеадорів, Ромелу завадив міліметровий офсайд. З цього приводу в інтернеті, зокрема у соцмережі Twitter, виникла жвава дискусія. Багато користувачів висловлювали своє обурення, як вони вважають, занадто суворими правилами, щодо офсайду, адже у Ромелу виступала за лінію з захисником тільки маленька частина рукава та та коліно.

Так, один з коментаторів запропонував «змінити правило офсайду». Ще один користувач вважає, що це «занадто прискіпливо». Також відмічали, що Лукаку через це надміру точне положення поза грою не отримав жодної переваги у протистоянні з захисником.

Та вже на 78-й хвилині капітан бельгійців все ж таки забив другий гол у цьому матчі, зафіксувавши остаточний рахунок 2:0. Перед останнім туром групового етапу усі 4 національні команди мають по три очки. Наступна гра у збірної Бельгії буде проти України. Побажаємо Лукаку продовжити свою славетну традицію з відміненними голами.