Мудрик – найкращий гравець збірної України у матчі з Ірландією за версією WhoScored, на думку SofaScore – Довбик

15 июня 2022, 08:55
23

WhoScored та SofaScore оцінили гру учасників матчу Ліги націй Україна – Ірландія (1:1).

Найкращим серед українців за версією WhoScored став Михайло Мудрик – 7,3.

Футболіст на 28-й хвилині замінив Руслана Маліновського, який отримав травму. За 62 хвилини 21-річний українець 41 раз торкнувся м’яча, віддав 16 точних передач з 22 (73%), в тому числі 2 ключові, провів 3 вдалих обведення з 3, виграв 2 верхові дуелі з 3, заробив штрафний, тричі відібрав м’яч та двічі його перехопив.

SofaScore найвищу оцінку серед українців поставив Артему Довбику – 7,3.

24-річний форвард за 73 хвилини на полі забив гол з єдиного удару по воротах, провів 1 вдале обведення при 1 спробі, 16 разів зустрівся з м’ячем, віддав 10 точних передач з 11 (91%), виграв 1 верхову дуель з 2, заробив штрафний та 1 раз виніс м’яч.

Найкращим гравцем зустрічі портали назвали центрального захисника ірландської збірної Натана Коллінза, який відкрив рахунок, – 8,6 та 8,2 відповідно.