Джанлуїджі Буффон: «Пишаюся матчем проти «Реала» у Мадриді у 2018-му найбільше. Але не розумію, чому мене вилучив Олівер»

7 июня 2022, 09:27
3

Колишній голкіпер «Ювентуса» Джанлуїджі Буффон поділився спогадами про чвертьфінальний матч проти «Реала» (3:1) в ЛЧ 2017/18.

«Матч проти «Реала» в Мадриді у 2018-му – пишаюся цією грою найбільше, навіть якщо не розумію, чому арбітр Олівер вилучив мене.

Я не ображав його. Думаю, один з моїх партнерів по команді ударив його в ребра, але це був не я, хоча саме я отримав червону», – сказав Буффон для La Stampa.

Тоді «Ювентус» вів у рахунку 3:0, але арбітр Майкл Олівер призначив пенальті у ворота туринців на 93-й хвилині та вилучив Буффона. 11-метровий реалізував Кріштіану Роналду, чим вивів мадридців до 1/2 фіналу.