Ярмоленко – найкращий гравець матчу Шотландія – Україна за версією WhoScored, на думку SofaScore – Зінченко

2 июня 2022, 08:54
16

WhoScored та SofaScore оцінили гру учасників півфінального матчу відбору ЧС-2022 Шотландія – Україна (1:3).

Найвищу оцінку від WhoScored отримав автор голу Андрій Ярмоленко – 8,2. До топ-3 також увійшли Олександр Зінченко (8,1), Руслан Маліновський та Каллум Макгрегор (обидва – по 7,6), який забив українцям.

SofaScore на перше місце поставив Олександра Зінченка – 8,0. В топ-3 також потрапили Андрій Ярмоленко та Каллум Макгрегор (обидва – по 7,5). Руслан Маліновський та Віктор Циганков отримали по 7,4.

Ярмоленко за 79 хвилин на полі забив гол, завдав 4 удари по воротах (3 в площину та 1 повз), 53 рази торкнувся м’яча, віддав 28 точних передач з 33 (85%), виконав 4 успішні обведення з 5, заробив 1 фол, тричі відібрав м’яч та 1 раз його перехопив.

На рахунку Зінченка за 90 хвилин результативна передача, 86 торкань м’яча, 59 точних передач з 68 (87%), в тому числі 3 ключові, 2 створені гольові моменти, 2 успішні обведення з 3, 1 виграна верхова дуель з 2, 1 зароблений фол, 4 відбори м’яча та 1 виніс.