Пеп Гвардіола: «Ми зіграли не найкращим чином, але в півфіналі це нормально, коли гравці відчувають тиск»

5 мая 2022, 12:57
1

Головний тренер «Ман Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував поразку від «Реала» (3:1) у півфіналі ЛЧ.

«Ми були близькі до фіналу, але не змогли туди пробитись. Все просто. У першому таймі у нас не було гри. Ми недостатньо добре грали у першому таймі, але у нас не було серйозних проблем.

Після того, як ми забили, ми були кращими. Ми знайшли свій темп, і гравцям було комфортно на полі.

Вони могли активно атакувати останні 15 хвилин, але вони цього не робили. У нас не було серйозних проблем, але футбол непередбачуваний. Тепер нам потрібен час, щоб переварити це.

Вони відправили багато гравців у штрафний майданчик, Едера Мілітао, Родріго, Вінісіуса Жуніор, Бензема. Вони навішували і забили два м’ячі. Ми зіграли не найкращим чином, але в півфіналі це нормально, коли гравці відчувають тиск. Це футбол. Ми повинні це прийняти», – сказав Гвардіола.