Марсьяль травмувався після фолу Камавінги, але жовту отримав Антоні – за кинуту пляшку

18 апреля 2022, 15:07

Форвард «Севільї» Антоні Марсьяль травмувався в матчі з «Реалом» (2:3) у Ла Лізі.

На 39-й хвилині на ньому сфолив Едуардо Камавінга, але не отримав за це жовту картку. Марсьяль кинув пляшку, висловивши невдоволення рішенням арбітра, за що був попереджений жовтою.

Через дві хвилини 26-річний француз був змушений покинути поле, бо отримав пошкодження після контакту з Камавінгою. Після матчу головний тренер «Севільї» Хулен Лопетегі наголосив, що Марсьяль травмувався, коли Камавінга навіть не зіграв у м’яч.

Головним арбітром був Гільєрмо Куадра Фернандес.

Французький футболіст грає за «Севілью» на правах оренди з «МЮ». У складі команди забив 1 гол та зробив 1 асист в 11 матчах. Статистика тут.