Вірджил ван Дейк: «Ліверпуль» лише вийшов у фінал Кубка, ми ще нічого не виграли»

16 апреля 2022, 20:54

Захисник «Ліверпуля» Вірджил ван Дейк прокоментував перемогу над «Манчестер Сіті» (3:2) у півфіналі Кубка Англії.

«Ми самі собі зробили важку кінцівку матчу. Ми створювали моменти, щоб завершити гру раніше. Здавалося, що гра була зроблена вже в першому таймі, після 3:0. Але швидкий гол «Сіті» на початку другого тайму дав поштовх супернику. Але в цілому ми дуже раді вийти у фінал.

Ми провели ідеальний перший тайм. Але ми грали проти «Сіті», чинного чемпіона Англії. Це завжди важко, незалежно від їхнього складу. Були моменти, коли нам потрібно було терпіти.

Конате був дивовижним. Він справив великий вплив, він наполегливо працює щодня. Хороший менталітет, неймовірна швидкість роботи. Він повинен грати. Він ще такий молодий, а вже такий хороший гравець. Очевидно, кожен у «Ліверпулі» повинен цінувати те, що ми маємо.

Ми лише вийшли до фіналу, ще нічого не виграли, але, очевидно, це великий крок для нас. Це єдиний трофей, який ми не виграли, тому спробуємо завоювати його. А суперником у фіналі буде «Челсі» чи «Крістал Пелас» – дізнаємося завтра. Це буде важко, але ми повинні бути до цього готові. Тепер настав час відновитися і бути готовим до великої гри у вівторок», – сказав ван Дейк.