Хаві: «Якщо «Реал» втратить очки, ми зможемо повірити у щось більше»

11 апреля 2022, 10:41
1

Головний тренер «Барселони» Хаві прокоментував перемогу над «Леванте» (3:2) у виїзному матчі 31-го туру Ла Ліги.

«Перший тайм був зовсім невдалим. Команда виглядала морально і фізично втомленою. Це наслідок попереднього матчу в четвер. Але другий тайм ми провели набагато краще.

Ми досягли своєї мети, тому що працювали та вірили в успіх до кінця. Гол Люка де Йонга дав нам дуже багато. Він – чудовий професіонал і заслужив на це.

Дуже складна та щільна гра. Нам не вдавалося розв’язати проблему з подачею м’яча, але ми взяли три очки, які є золотими. Ключові моменти матчу – сейв тер Стегена та гол де Йонга. Це деталі, які впливають на результат. У нас чудовий воротар і нападник, вони доклали величезних зусиль. Як і вся команда.

Заміни викликані втомою гравців. Ми надали відпочинок футболістам, які проводять багато хвилин на полі. Динаміка дуже позитивна, треба йти далі.

Ла Ліга – дуже складний чемпіонат. «Реал» практично не програє. І в них, і в нас складний графік. Якщо вони втратять очки у двох наступних турах, можливо, ми зможемо повірити у щось більше», – сказав Хаві.

«Барселона» за 7 турів до завершення чемпіонату Іспанії відстає від «Реала» на 12 очок, але має матч в запасі.