Антоніо: «Я не можу уявити, що переживає Ярмоленко»

18 марта 2022, 10:57
3

Нападник «Вест Хема» Мікаіл Антоніо прокоментував перемогу над «Севільєю» (2:0 дод. час) в 1/8 фіналу ЛЄ, а також поділився думками про Андрія Ярмоленка, який забив гол у цьому матчі.

«Загалом цей сезон схожий на здійснену мрію. Ми повністю віддаємось на полі та насолоджуємось нашим футболом. Сподіваюся, уболівальникам він також подобається.

Ми вірили у себе з першого тайму, тому продовжували творити, продовжували рухатись. Сказали собі, що якщо робитимемо те, що робимо, доб’ємося перемоги.

«Вест Хем» нікого не боїться. Для нас не має значення, з ким ми граємо. Зараз ми у чвертьфіналі Ліги Європи, ми боремося за трофей. Ми тут не лише заради участі. Чому б нам не виграти турнір?.

Андрій Ярмоленко такий крутий хлопець. Я не можу уявити, що він переживає. Зараз у нього складний період у житті. Сподіваюся, він зможе продовжувати робити свою роботу далі», – сказав Антоніо.