Все новости

Трубин может остаться на скамейке запасных в матче с «Жил Висенте» (Correio da Manhã)

26 марта, 21:57
10

Главный тренер «Бенфики» Бруну Лаже колеблется по отношению к основному голкиперу на матч 24-го тура чемпионата Португалии против «Жил Висенте», сообщает Correio da Manhã.

По данным источника, Самуэл Соареш имеет хорошие шансы сыграть в воротах, а Анатолий Трубин может остаться в запасе Окончательное решение еще не принято.

Трубин не играл за сборную Украины в матчах Лиги наций против Бельгии. Тренерский штаб решил оставить его в запасе, поставив в ворота Андрея Лунина.

Матч «Жил Висенте» – «Бенфика» состоится 28 марта. Статистика 23-летнего Трубина здесь.

F.C.
Поки місцеві із якогось дива марили про топ-клуби для Толіка, він вже і у себе в клубі не основний…
Ответить
6
Кaktus
ответил на комментарий пользователя F.C.
Ну,чому не основний? 38 матчів проти 6 в цьому сезоні... Інша справа-якщо в Соареша піде,то Толя, дійсно, може присісти на лавку надовго...
Ответить
5
Robert Monroe
Трубіна влітку продаватимуть, тому хочуть зрозуміти, на що реально здатен Соареш. Бо купляти заміну Трубіну чи підміну Соарешу - це дві великі різниці.
Ответить
6
nikmen
ответил на комментарий пользователя Robert Monroe
Не запізно вибирати? Він 2 матча у чемпіонаті зіграв за сезон.
Ответить
2
Кaktus
ответил на комментарий пользователя nikmen
Соареш провів 2 матча в чемпіонаті плюс 4 в Кубку,де пропустив лише раз... У Бенфіки ще 9 матчів чемпіонату та мінімум 2 в Кубку, а враховуючи суперника по півфіналу- Терсенсе,який представляє аж 4-й по силі дивізіон,то буде і фінал. Ще раз скажу-якщо Соареша будуть ставити, і у нього піде - то Толя засяде... А якщо засяде тут, то й в збірній грати не буде...
Ответить
0
nikmen
ответил на комментарий пользователя Кaktus
Ну у Кубку там 2 матча за аутсайдерамм та матч з нізшою лігою. Там роботи не було. Я не спорю що може сісти.
Ответить