Трибуна

Новости

Главная новость
Tribuna/Футбол/Новости/Александр Петраков: «Довбик выходил один на один, Ярмоленко не попал. Надо забивать»

27 сентября, 22:08
51

Главный тренер сборной Украины Александр Петраков прокомментировал ничью с Шотландией (0:0) в Лиге наций.

- Сыграли 0:0. Все. Доволен, как играли ребята. У меня нет к ним вопросов.

- Почему первая замена была на 75-й минуте? Разве она не напрашивалась раньше?

- Очень тяжелые погодные условия. Никто не выпадал, а в такую игру очень тяжело войти.

- Чего не хватило?

- Как и в Уэльсе – реализации. На таком уровне, когда есть два-три момента, надо забивать. У нас они были в первом тайме. Довбик выходил один на один, Ярмоленко не попал, и у Степаненко после углового. Надо забивать, - сказал Петраков.

Україна героїчно не обіграла Шотландію і не змогла вийти в Дивізіон А Ліги націй

Сергій Броваренко
"Ніхто не випадав" - я випав)
Ответить
72
Телебачення Монако
Хто там наступний? Головко? Ротань? Єзерський? Нічого страшного, почекаємо щє років 25 до великого турніру. Українці довгожителі, куди їм поспішати.
Ответить
53
PARANO1C
ответил на комментарий пользователя Телебачення Монако
ти бачив стан нашого внутрішнього чемпіонату? на шо взагалі такі недоумки як ти розраховують? на бразілію висосану з пальця?
Ответить
-35
ответил на комментарий пользователя PARANO1C
Недоумка ти бачиш в дзеркалі, дрочи далі на петракових і дивись великі турніри по телевізору
Ответить
12
Borini
Знову скинув провину на футболістів. Браво, справжній Тренер!
Ответить
46
Независимый Эксперт
ответил на комментарий пользователя Borini
Дядь, а что собственно не так он говорит, моменты были ? Были , попали ? Нет. Кто не попал ? Игроки.
Ответить
16
PARANO1C
в тебе через комент просто перли, конкретно що не правильно в його твердженні?коли люди з метра бють мимо шо може скзати тренер? погода не льотна? їй богу
Ответить
3
ROST9A
ответил на комментарий пользователя Независимый Эксперт
Игроки ? А то шо Дубайський фінтьор вже після 1 тайму здох і привіз собі більше моментів чим провів атак чи міняти Мудрика який ригав весь матч за всю команду на Циганкова, дякую шр хоть караваєва не випустив