Прыжки в воду - записи в блогах

17 сентября 2021 17:20

Creative Sport Shots / 30 річниця НОК: «Чудове свято, єдине це довгі промови наших президентів»

У ютуб влозі «Diving Ukraine» висвітлюється робота Федерації України зі стрибків у воду. На нашу думку - чесний та креативний кадр був саме на 09:35 хв про довгі речі президентів.. Дивіться відео та коментуйте найкреативніші кадри..

Рейтинг +6
9 августа 2020 12:22

Олімпіада, якої немає / «Олімпіада , якої немає » . День 2. Золото Рейзліна

У другий день нашого фантазійного проекту « Олімпіада , якої немає» було розіграно 18 комплектів нагород. Українці змогли здобути 4 медалі (1-1-2) і утримують місце в п’ятірці медального заліку.Ігор Рейзлін - чемпіон ОІ з фехтуванняСвоєрідним сюрпризом, але від того не менш заслуженим для нас, став золотий успіх українця Ігоря Рейзліна, який здобув золоту нагороду в фехтування на шпагах . За вихід у фінал він переміг кривдника ще одного українця (Богдана Нікішина) -Макса Хейцера (15-13) , а у фіналі на пріоритеті переміг угорця Сіклосі 9:8. Таким чином , фехтування продовжує дарувати...