Все новости

Карлсен и Непомнящий разделили звание чемпиона мира по блицу

1 января, 11:22
11

Норвежец Магнус Карлсен и россиянин Ян Непомнящий, который выступает под нейтральным флагом, стали чемпионами мира по блицу.

В первых двух партиях финала победил Карлсен, в третьей и четвертой - Непомнящий. Далее на тай-брейке игра шла до первой победы, но три дополнительные партии завершились вничью.

В итоге, Магнус предложил Яну разделить чемпионское звание и Непомнящий согласился.

Турнир прошел в Нью-Йорке.

Volоdymyr Harets
Претенденти втомилися і не захотіли грати далі за титул чемпіона світу (!) - це цирк і ще одна причина для багатьох і надалі не вважати шахи серйозним спортом. Шкода, чистий самостріл в ногу.
Ответить
20
veyafen795
ответил на комментарий пользователя Volоdymyr Harets
В них ці турніри щотижня відбуваються, тому нічого такого
Ответить
5
vasyl-sha
ответил на комментарий пользователя Volоdymyr Harets
подивіться на яких серйозних щах сидять гравці під час партії. вам замало "серйозності" цього виду спорту?
Ответить
0
Tema O.
ответил на комментарий пользователя Volоdymyr Harets
А що таке "серйозний спорт"? Футбол чи кіберспорт, про який Ви пишете? Не смішить мене. Якщо на олімпіаді ділять медалі, чому тут не можна? Взагалі байдуже що та хто вважає за шахи. Питання в форматі та як ФІДЕ взагалі робить свою роботу. Всі підряд кажуть, що такий формат турніру абсурдний. Вони грали 13 турів в перший день і фіналісти зіграли 15 та 14 ігор (Магнус на 1 менше в 1/2) в другий. Це не просто "ігри", а формат 3+2 хвилини, де треба робити купу ходів за останні секунди. Це фізично та ментально вбиває сильніше за футбол. Вони могли грати ще 20 годин просто роблячи нічиї. І що тоді далі? Хто був би переможцем? Це проблема формату. Якщо не розбираєтесь, то не лізьте, будь ласка. Або може це з похмілля написане? Шкода, чистий самостріл в ногу як для регулярного автора сайту.
Ответить
1
Показать еще 1
грають якось Реал з Барсою в фіналі кубка, нічия, підходить Анчелотті до Фліка і каже, а давай буде нічия, розділимо трофей 🏆, а давай, каже Флік)
Ответить
10
Tema O.
ответил на комментарий пользователя Олександр Мартинюк
стрибають якось Тамбері та Баршим за олімпійське золото, підходить Тамбері до Баршима і каже, а давай буде нічия, розділимо золото, а давай каже Баршим)
Ответить
13
annia.jhns
ответил на комментарий пользователя Tema O.
і той, і інший випадок - ганьба, яка одразу вбиває бажання далі стежити за видом спорту. бо ніяким спортом і ніяким спортивним принципом, який дарував би емоції, там й близько не пахне
Ответить
-1
Nazarii Zanoz
прикольно, чувакам було западло і вони вирішили не запарюватись далі)
Ответить
10
Alexandr Vlaev
ответил на комментарий пользователя Nazarii Zanoz
А ви матч дивилися ?
Ответить