Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/💔 Україна залишає Євро: зіграли внічию з бельгійцями, Словаччина та Румунія не допомогли

Хоча цілком могли забивати – навіть прямим ударом з кутового.

Блог — Телевізор
26 июня, 23:25
57

У вирішальному матчі третього туру групи Е на Євро-2024 Україна зіграла внічию з Бельгією, внаслідок чого фінішувала на четвертому місці та вилетіла з Євро.

Україна: Трубін, Миколенко (Зінченко, 58), Матвієнко, Сваток (Ярмоленко, 81), Забарний, Тимчик, Бражко (Степаненко, 70), Судаков, Шапаренко (Маліновський, 70), Довбик, Яремчук (Ванат, 70)

Бельгія: Кастельс, Теате, Фас, Вертонген, Кастань, Тілеманс (Карраско, 62), Онана, Доку (Бакайоко, 77), Де Брюйне, Троссард (Мангаля, 62), Лукаку (Опенда, 90)

🔹 Перший тайм пройшов без голів, але моменти були в обох команд. Більше саме в України, яка здивувала суперника тактикою та вийшла з двома форвардами та пʼятьма захисниками (відзначимо повернення Миколенка та відсутність Зінченка, Мудрика та Циганкова).

Але першою загрожувала серйозно воротам суперника саме Бельгія. На 7-й хвилині Де Брюйне розрізним пасом вивів Лукаку на ударну позицію.

Але ось за такої нагоди Ромелу пробив слабко і в Трубіна:

🔹 Україна своїм гострим моментом відповіла аж під кінець тайму. Судаков пасом в дотик вивів Яремчука на цілком собі ударну позицію в штрафному бельгійців:

Однак Роман вирішив не пробивати, а прострілювати паралельно на Довбика. Але зробив це засильно, і Артем до мʼяча не дотягнувся. Шкода, бо міг забивати в порожні:

🔹 Другий тайм почався для України не так радісно. На 56-й хвилині травмувався багатостраждальний Миколенко, який попросив заміну після серії захисних дій.

З трансляції було зрозуміло лише те, що судді Віталій показав на задню поверхню правого стегна:

Так замість Миколенка на полі зʼявився Зінченко.

🔹 Цей епізод збігся з початком натиску Бельгії попереду. В наступні кілька десятків хвилин бельгійці діяли агресивніше попереду, хоч і без результату.

Як от в моменті на 73-й хвилині, коли Трубін потягнув удар Карраско з лінії штрафної у лівий кут:

🔹 Але й Україна не відставала. На 83-й хвилині Маліновський мало не забив прямим ударом з кутового, майже заставши зненацька Кастельса. Воротар з лінії вибив мʼяч:

🔹 А на 88-й хвилині українці навіть створили вбивчий момент для того ж Руслана та його лівої ноги. Та його удар з цієї позиції прийняв на себе Кастань:

🔹 Загалом кінцівку матчу активніше проводила саме команда Реброва, якій логічно вкрай була потрібна перемога. Вирвати її вже в доданий час міг Георгій Судаков, але пробив у Кастельса з цієї позиції після сольного проходу:

🔹 У підсумку таки 0:0, через які Україна залишилась на останньому місці в групі, набравши чотири очки. Що означає виліт з Євро.

***

Не допоміг й результат паралельного матчу в групі. Словаччина та Румунія зіграли внічию 1:1, обмінявшись голами в першому таймі.

Цей результат влаштував обидві команди загалом, бо дозволив вийти в плей-оф усім командам групи, окрім України.

***

Сегодня, 23:59Автор
Фаны «Реала» неоднозначно реагируют на слухи о потенциальном уходе Андрея Лунина
1
Сегодня, 22:13Автор
Федерико Кьеза раздавал автографы прямо во время собственной свадьбы
Сегодня, 20:35Блог
🔥 12 фото зі спільного відпочинку Ямаля та Алекс Падільї в Греції. Фігура дівчини – вогонь
4
Сегодня, 20:01Блог
Як виглядатиме склад «Реала» з Мбаппе та чи знайдеться місце для Луніна? Дві версії від The Athletic
Сегодня, 17:17Блог
У Шотландії через чайок закрився цілий спортивний об'єкт – вони атакували навіть футболістів