Айнарс Багатскіс: «Перша 10-хвилинка проти Північної Македонії – найкраща чверть моїх команд у моєму житті»

4 июля 2022, 21:17
1

Головний тренер збірної України з баскетболу Айнарс Багатскіс прокоментував перемогу над Північною Македонією (73:68) у матчі відбору на чемпіонат світу-2023.

«Не дуже легко грати в сауні. Я радий, що ми перемогли. Ми розпочали гру дуже-дуже добре, ми добре рухали м’яч та влучили всі кидки.

Ймовірно, це була найкраща чверть моїх команд у моєму житті (перша чверть – прим.) Звісно ж, все не могло так і продовжуватися постійно, тому що обидві команди витратили багато енергії, працюючи в захисті, виконавши багато кидків зі спротивом.

Було багато агресивних дій, які я не можу назвати розумними, але в такій фізично важкій грі, удача була на нашому боці», – сказав Багатскіс.

Україна вже гарантувала собі вихід у наступний раунд відбору на ЧС. 7 липня українці зіграють проти Іспанії.