5-й матч фіналу «Црвена Звезда» – «Партизан» було перервано через поведінку фантаів. Фінал догравався за порожніх трибун

7 июня 2022, 08:41
2

Вирішальний п’ятий матч фінальної серії Адріатичної ліги між «Црвеною Звездою» та «Партизаном» у Белграді було перезупинено через поведінку вболівальників.

Початок другої половини зустрічі було відкладено через рішення арбітра Саши Пукла звільнити частину трибуни. Словенський суддя зауважив, що кілька вболівальників «Црвени Звезди» перебували у тій частині трибуни біля тунелю, де, згідно з правилами ліги, їх не повинно бути.

За 6:46 до кінця третьої чверті судді зупинили гру та залишили майданчик через неадекватну поведінку глядачів. Уболівальники закидали суддів різними предметами.

В результаті вболівальників попросили залишити зал, і матч продовжився за порожніх трибун.

Матч закінчився перемогою «Црвени Звезди» над «Партизаном» (80:77, 3-2). Таким чином команда стала шестиразовим чемпіоном Адріатичної ліги.