Джейлен Браун – перший гравець в історії НБА, який набрав 40 очок зі 100-відсотковою реалізацією 2-очкових кидків у матчі плей-оф

22 мая 2022, 11:26
3

Захисник «Бостона» Джейлен Браун оновив особистий рекорд результативності у плей-оф, набравши 40 очок у третьому матчі фінальної серії Східної конференції проти «Маямі» (103:109, 1-2).

Браун став першим гравцем в історії НБА, який набрав 40 очок у матчі плей-оф, реалізувавши 100 відсотків двоочкових кидків із гри, повідомляє ESPN Stats & Info. Період до введення лічильника часу на атаку не враховується (1954).

Браун реалізував 14 з 20 з гри (11 з 11 усередині дуги, 3 з 9 через дугу), 9 з 12 з лінії штрафних, а також зробив 9 підбирань, 1 передачу, 1 перехоплення, 1 блок-шот і 7 втрат за 42 хвилини на майданчику.