Все новости

Леброн Джеймс: «В 70-х Яннис набрал бы 250 очков в одном матче НБА»

26 марта, 13:57
34

Лидер «Лейкерс» Леброн Джеймс во время The Pat McAfee Show заявил, что игрок «Милуоки» Яннис Адетокумбо побил бы рекорд по количеству очков в одном матче, если бы играл в 70-х годах.

«Вы пытаетесь сказать мне, что Яннис не смог бы сыграть в матче НБА в 70-х? В 70-х Яннис набрал бы 250 очков в одном матче», - заявил ЛеБрон.

Рекорд НБА по набранным очкам в одном матче принадлежит Вилту Чемберлену. В 1962 году он набрал 100 очков в матче с «Никс».

Vlad Korsunskyi
Ти матчі дивився чи ні?Ти подивився пару топових матчів в запису і розказуєш про NBA 70-х?Частіше кидали,тому що захист був не такий інтенсивний.Зараз гравці до кільця не можуть приблизитись,дають 10 пасів щоб хоч якось видати м’яч гравцю на вільний кидок.Ледь хватає 24 секунди на це.Тяжко зіграти 65 матчів тому що інтенсивність гри практично в два рази вища.Я взагалі не можу дивитись матчі 70-х,як уповільнена зйомка.І так у всіх ігрових видах.А правила тут ні до чого.Чи ти думаєш,що Яніс не зміг би грати по тих правилах?І Леброн говорив про скіли Яніса,яких не було у гравців 70-х.
Ответить
5
Mикола Ткаченко
ответил на комментарий пользователя Vlad Korsunskyi
От-от, але адепти "раніше трава була зеленіша" будуть розповідати, що Каррі зіпсував баскетбол)
Ответить
5
ответил на комментарий пользователя Vlad Korsunskyi
Ти походу ВСІ матчі 70их передивився, тому не віриш ні мені ні статистиці) Я так розумію тейк про наркоманів ти знімаєш) Все таки бігали трохи але вже тепер захист легкий був. Зараз під кольцом справжня бійня) Дуже цікаво про скіли Янніса. Можна у відео показати який конкретно скіл Янніса дав би йому велику перевагу при тих правилах?
Ответить
-2
Mикола Ткаченко
ответил на комментарий пользователя Леброна на велоперегони
Наприклад, зріст, вага і мобільність. Вілт топтав карликових суперників. Не насторожує те, що тожі на ізі було грати 48 хвилин?
Ответить
2
Показать еще 2
Ніхто би не зміг грати в 70их. Тоді доволі суворо свистіли пробіжки. Те як зараз роблять проходи Янніс та і сам Леброн було заборонено в 70их. Захисника не можна було відштовухвати рукою ітд. Тому і кидали скайхуки свої і дріблінг їх виглядає по іншому.
Ответить
-5
Taras Volodymyrovych
ответил на комментарий пользователя Леброна на велоперегони
Так, може, проблема в тому, що зараз дозволяють? Якби не дозволяли, ніхто б не робив. Підлаштувались би, для гравців такого рівня - це дрібниці.
Ответить
2
ответил на комментарий пользователя Taras Volodymyrovych
Підлаштуватись можна коли більше дозволяють. Типу, круто лишній крок, нульові вимоги до дріблінгу - менше втрат, можна ліктями трохи поштовахтись в атаці - менше фолів в атаці ітд. А тепер подивись як будь хто зараз веде м'яч і розкажи як йому підлаштуватись до того що рука повинна постійно бути виключно зверху м'яча, коли він ВСЕ життя з дитинства вже вів його торкаючись з боку. Чи що кросовер який в базі кожного дріблера на першому місці це пронос м'яча. Степ бек теж не можна. Це ж не один елемент а майже все що є в арсеналі сучасного гравця - вони грають в інший баскетбол і перевчитись їм було би не можливо тому що це торкається основ гри.
Ответить
0
Vlad Korsunskyi
ответил на комментарий пользователя Леброна на велоперегони
Ти дивився ігри NBA в 70-ті?Чи просто так написав?Це як і про футбол пишуть теж саме.Та сьогоднішні команди винесли б ті 70-ті в одну калітку.В ті часи грали набагато повільніше,практично ходили по полі чи майданчику.Сьогоднішні гравці набагато сильніші фізично,тренуються інтенсивніше,фарма краще.В ті часи гравці сиділи на куреві,алкоголі,а то і на нарко.Загули були ще ті.Зараз в NBA тільки Морант трошки може пошуміти.
Ответить