Україна виграла 6 медалей у 6-й день Дефлімпіади-2021 та продовжує очолювати медальний залік

8 мая 2022, 09:51

У бразильському Кашіас-ду-Сулі продовжуються Дефлімпійські ігри-2021.

За підсумками шостого змагального дня українська збірна виборола 6 медалей в трьох видах спорту – плаванні, спортивному орієнтуванні та кульовій стрільбі.

Цього дня українці виграли 2 золота, 2 срібла та 2 бронзи.

Золото виграли у спринті естафети мікст у спортивному орієнтуванні. Склад команди – Яна Мельник, Дмитро Левін, Дмитро Плахотнік та Ганна Андросович. Також золото в плаванні – Олексій Коломієць переміг у плаванні брасом на дистанції 200 метрів.

Срібо взяли плавці Владислав Гриценко та в жіночій естафеті комплексним плаванням у складі Валерії Верниби, Ірини Терещенко, Аніти Махник та Дар’ї Тарасенко.

Бронзові нагороди мають Олександр Костик та Віолета Ликова у міксті кульової стрільби з пневматичної гвинтівки 10 м. Також третє місце виборола Аніта Махник у комплексному плаванні 400 м.

Україна продовжує очолювати медальний залік:

1. Україна – 31-15-18 (64 медалі)

2. США – 12-3-14 (29)

3. Японія – 9-6-6 (21)

Дефлімпіада – спортивні змагання серед людей з порушенням слуху. На Дефлімпіаді виступлять 170 українських спортсменів у 16 видах спорту.