Tribuna/Теніс/Блоги/Другий день US Open. Перемога Світоліної та Монфіса.

Другий день US Open. Перемога Світоліної та Монфіса.

Автор — Нікіта Опря
30 серпня, 22:26

Другий день US Open, був досить насиченим за кількістю цікавих зустрічей. Також, в цей день на корт в одиночному розряді вийшли дві українки: Світоліна і Цуренко. Що показали наші дівчата і яким видався другий день турніру? Давайте розберемося.

Одна з найцікавіших вивісок, яка на нас очікувала в другий день змагань, це протистояння міцного француза Уго Умбера проти фіналіста декількох турнірів великого шолома, Маттео Береттіні. Експерти припускали, що це буде затяжний поєдинок, у якому, найімовірніше, буде щонайменше 4 напружені сети, але все виявилося інакше. Італієць дуже легко впорався з Умбером у трьох сетах, віддавши всього 8 геймів за увесь поєдинок.

Наступне протистояння, яке я б виділив, це матч 38-річного Джона Ізнера проти аргентинця Діаса Акости. Потенційно це міг бути останній матч легендарного американця, який усю кар'єру славився своєю дуже потужною подачею, але він зіграв досить якісний поєдинок та переміг аргентинця з рахунком 3-0 по сетам. Таким чином, американець продовжив собі кар'єру ще щонайменше на один матч. Свою перемогу, вчора зміг здобути ще один легендарний гравець, це француз Гаель Монфіс, який без особливих проблем зміг виграти японця Таро Даніела з рахунком 3-1 по сетах.

Найяскравіший поєдинок дня в чоловічій сітці, зміг видати болгарин Григор Димитров, який протистояв Алексу Молчану. Димитров уперше у своїй кар'єрі зміг виграти поєдинок, поступаючись 0-2 за сетами. У вирішальному сеті, Григор відігрався з подачі на матч суперника, програючи 3-5 0:30. У сумарній кількості, болгарський тенісист, відіграв три матч боли та в підсумку зміг здобути вольову перемогу в цьому непростому поєдинку.

У жіночій сітці, найцікавішим матчем дня, стало протистояння Юлії Путинцевої проти Маркети Тревізан. Матч йшов дійсно за дуже цікавим сценарієм, перший сет без шансів виграла 6-0 Путінцева, але потім вона поступилася італійці в наступних двох сетах на тай-брейку. Матч тривав 3 години 19 хвилин. І за напругою, і за якістю тенісу, поєдинок був дійсно на дуже високому рівні.

Результати українок у другий день US Open виявилися дуже позитивними. У першому колі суперницею Світоліної була тенісистка з Німеччини, Анна-Лена Фрідзам. Еліна досить легко виграла матч, з рахунком 6:3, 6:1, на це їй знадобилося всього 60 хвилин. Ще однією українкою, яка виступала вчора в одиночному розряді, була Леся Цуренко, яка не без проблем, але все ж таки здобула перемогу над француженкою Ельзою Жакмо. Українська тенісистка виграла в трьох сетах, 7:5, 3:6, 6:1.

Другий день US Open, був досить насиченим за кількістю хороших матчів, але не був настільки гучним як перший турнірний день. Українські тенісистки виграли свої матчі, показавши гарний теніс, тож будемо сподіватися на таку позитивну тенденцію впродовж турніру і далі.