Всі новини

Марченко та Сачко здобули перемоги на старті кваліфікації турніру ATP у Болгарії

4 листопада, 20:26

Українські тенісисти Ілля Марченко (№210 ATP) та Віталій Сачко (№167 ATP) здобули перемоги у кваліфікації турніру ATP 250 у Софії, Болгарія.

На старті кваліфікації Марченко переміг Лоренцо Джустіно з Італії – 7:6(0), 6:7(5), 6:3.

Матч тривав 2 години 59 хвилин. Це була третя очна зустріч тенісистів, рахунок у серії – 3:0 на користь українця.

Марченко виконав 15 подач навиліт, припустився 4 подвійних помилок. У фіналі кваліфікації суперником Іллі стане Теренс Атман з Франції.

Сачко здобув перемогу над Алтугу Челікбілеком з Туреччини – 2:6, 7:6(6), 6:1.

Матч тривав 1 годину 54 хвилини. Це була четверта очна зустріч тенісистів, рахунок у серії – 3:1 на користь українця.

Сачко виконав 10 подач навиліт, не припустився жодної подвійної помилки. У фіналі кваліфікації Віталій зіграє з Нерманом Фатичем із Боснії та Герцеговини.