Всі новини
Video

Матч ЧС з хокею між збірними Словаччини та Німеччини закінчився бійкою хохеїстів

11 травня, 13:50

10 травня на чемпіонаті світу з хокею у елітному дивізіоні відбувся матч Словаччина - Німеччина (4:6), після закінчення якого відбулась масова бійка між хокеїстами.

За 15 секунд до закінчення 3-го періоду гравець збірної Словаччини Матуш Сукель закинув шайбу у ворота Німеччини та встановив фінальний рахунок у матчі.

Після цього словаки провели ще одну атаку, під час якої пролунала фінальна сирена, яка сповістила, що матч між збірними закінчився перемогою Німеччини. Після фінальної сирени між гравцями обох команд розпочалась сутичка.

Форвард збірної Словаччини Мілош Келемен отримав штраф - 10 хвилин за неспортивну поведінку.

Для обох збірних це був перший матч на цьому турнірі.

Чемпіонат світу з хокею проходить у Празі з 10 до 26 травня.