Tribuna/Футбол/Блоги/Схоже, у Луніна проблеми перед фіналом ЛЧ. Куртуа у матчі чемпіонату видав неймовірний перфоманс

10 сейвів при рахунку 5:0!

Автор — Danylo Syrotiuk
15 травня, 10:29
1

Виступ, створений зіркою «Реала» Тібо Куртуа у вівторок увечері, став чітким сигналом головному тренеру Карло Анчелотті напередодні фіналу ЛЧ.

На тлі його тривалого відновлення після довгострокового перебування в стороні через травму, бельгійський гравець вийшов у старті на третій ігровий тиждень Ла Ліги поспіль.

Виглядаючи так, ніби він не пропустив жодного матчу після восьми місяців лікування.

Вже на другій хвилині поєдинку Тібо видав подвійний сейв у матчі проти «Алавеса» та забрав мʼяч у нападника з-під ніг.

Пізніше на 37-й хвилині Куртуа потягнув мʼяч після удар з-за меж штрафного майданчику.

Вже у другому таймі після хорошої атаки у виконанні «Алавеса», гравець гостей пробив у нижній ближній кут воріт, але Тібо був непробивний.

Хоча можливий рахунок 5:0 виглядає цілком одностороннім, гості мали багато шансів, щоб забити у ворота бельгійця.

В період за матч Тібо Куртуа зробив цілих 10 сейвів! Та отримав одну з найкращих оцінок від порталів SofaScore та Whoscored.

Таким чином, схоже, саме Тібо буде стояти у фіналі матчу ЛЧ проти «Боруссії» Дортмунд, а не Андрій Лунін.