Tribuna/Футбол/Блоги/Підсумок матчу Аргентина - Уругвай

Підсумок матчу Аргентина - Уругвай

Автор — @Chelsea_ua
17 листопада, 11:36

Цієї ночі на наш час американський футбол у відбірковому турнірі до Чемпіонату світу, подарував фанатам найпопулярнішої гри планети протистояння «Аргентини» та «Уругваю». Детальніше:

До цього домашнього матчу збірна Аргентина підходила як лідер турнірної таблиці, яка після чотирьох переможних для себе матчів не пропустила жодного м'яча! До того ж мала безпрограшну серію із 14 матчів. У свою чергу збірна Уругваю підходила до матчу як лідер таблиці по забитим голам.

Як виявилося, «Уругвай» здолав «Аргентину» (0:2), забивши в кожному з таймів по голу. Як перший так і другий голи були забиті наприкінці таймів. Перший гол відбувся на 41 хвилині, автором якого став «Рональд Араухо». Другий гол відбувся на 87 хвилині, автором якого став «Дарвін Нуньєс».

Показовим пропущеним голом для «Аргентини» став другий. А саме!

У другому таймі підопічні «Ліонеля Скалоні» постійно брали в облогу ворота уругвайців. Тим нічого не залишалося як обрати тактику контратаки, яка стала успішною! Лідер збірної Аргентини «Ліонель Мессі» помилився у спробі обіграти двох гравців суперника, після чого Дарвін Нуньєс пішов на випередження, якому залишалося втекти і обіграти воротаря, з чим той впорався на відмінно.

Після помилки Ліонеля Мессі іменованого «напівбогом», на його адресу, від коментатора матчу, пролунала цікава фраза - "і на сонці бувають плями".

Варто зазначити, що матчем раніше у себе вдома, «Уругвай» з таким самим рахунком обіграв «Бразилію»

Дві перемоги поспіль докорінно покращили становище «небесних олімпійців». Підопічні Марсело Б'єлси розташувалися на другому місяці з відставанням від тієї ж Аргентини у два пункти.