Всі новини

Матч «Дніпро-1» - «Шахтар» тривав майже 4 з половиною години - під час гри було оголошено 4 повітряні тривоги

19 травня, 20:03
10

Під час матчу 29-го туру УПЛ «Дніпро-1» - «Шахтар» (1:1) чотири рази було оголошено повітряну тривогу.

Матч проходив у місті Дніпро. Гра розпочалася о 15:30. Під час першого тайму матч двічі зупинявся. На 20-й хвилині матчу прозвучала перша тривога, яка тривала з 15.50 до 16.11. До першої зупинки «Дніпро-1» відкрив рахунок, гол забив Олександр Філіппов на 10-й хвилині матчу.

Після відновлення гри команди встигли зіграти ще 6 хвилин. Друга тривога тривала з 16.29 до 17.33.

Команди після другої вимушеної паузи змогли дограти перший тайм та розпочати другу половину гри. «Шахтар» на 44-й хвилині зрівняв рахунок зусиллями Марлона.

Але на 75-й хвилині гри матч втретє було перервано. О 18:47 було оголошено третю тривогу, яка закінчилась о 19.08.

Команди не встигли відновити гру, коли о 19.14 була оголошена 4-та повітряна тривога, яка закінчилась о 19.33.

Матч «Дніпро-1» - «Шахтар» завершився о 19.57, рахунок матчу - 1:1. Загальна тривалість гри склала 4 години та 27 хвилин.