Всі новини

«Бенфіка» розгромно перемогла «Морейренсе» - Трубін не зіграв вперше з вересня 2023 року

15 квітня, 09:42
4

У матчі 29-го туру чемпіонату Португалії «Бенфіка» перемогла «Морейренсе» з рахунком 3:0.

«Орли» змогли двічі забити у першому таймі, а після перерви довели рахунок до розгромного.

Український голкіпер Анатолій Трубін не потрапив у стартовий склад команди та провів усі 90 хвилин на лаві для запасних.

Це вперше з вересня 2023 року, коли український голкіпер не потрапив у стартовий склад «Бенфіки». Востаннє таке сталось у матчі чемпіонату Португалії проти «Віторії Гімараєш», який відбувся 2 вересня.

У воротах «Бенфіки» у цьому матчі зіграв Самуел Соареш, для якого це був 4-й матч за португальців у цьому сезоні. Статистика Соареша тут.

Завдяки цій перемозі «Бенфіка», яка посідає 2-ге місце у турнірій таблиці чемпіонату Португалії скоротила відставання від лідера «Спортінга» до 4 очок.

Свій матч 29-го туру команда Рубена Аморіма зіграє 16 квітня на виїзді проти «Фамалікана». Початок о 22.15.