Всі новини

«Інтер» Маямі вилетів з Кубка чемпіонів, двічі програвши «Монтеррею» – Мессі повернувся, Кривцов відновлюється

11 квітня, 08:37
4

У другому матчі чвертьфіналу Кубка чемпіонів КОНКАКАФ «Інтер» Маямі на виїзді поступився «Монтеррею» – 1:3.

У першій зустрічі американська команда теж програла (1:2), тому за сумою двох матчів далі вийшли мексиканці.

Нападник «Інтера» Ліонель Мессі відновився після травми та зіграв уперше з 14 березня. Проти «Монтеррея» він віддав гольову передачу на 85-й хвилині.

Цього сеону Мессі забив 6 голів та зробив 3 асисти у 7 матчах. Статистика 36-річного аргентинця тут.

Український захисник Сергій Кривцов не грав, продовжує відновлення після травми підколінного сухожилля. Статистика 33-річного центрбека тут.

У регулярці МЛС «Інтер» йде 3-м на Сході. Наступний матч – 14 квітня на виїзді проти «Спортинг Канзас-Сіті», календар тут.