Всі новини

«Інтер Маямі» переміг «Ді Сі Юнайтед» – Суарес вийшов на 62-й хвилині та оформив дубль

16 березня, 22:45

У матчі 4-го туру МЛС «Інтер Маямі» в гостях переміг «Ді Сі Юнайтед» – 3:1.

На 14-й хвилині господарі відкрили рахунок – з паса Матеуша Кліха відзначився Джаред Страуд. Гості зрівняли рахунок уже через 10 хвилин – Леонардо Кампана забив гол, а Федеріко Редондо записав на свій рахунок результативну передачу. Луїс Суарес, який вийшов на заміну на 62-й хвилині, встиг двічі забити у ворота Алекса Боно – на 72-й хвилині зумів замкнути простріл Кампани, а на 85-й скористався помилкою воротаря «Ді Сі Юнайтед». На 90-й хвилині півзахисник господарів Педру Сантуш отримав червону картку, проте це не вплинуло на результат.

Аргентинський форвард «Інтера» Ліонель Мессі знову пропустив матч через травму, отриману в грі 2-го туру регулярного чемпіонату проти «Орландо Сіті» (5:0).

Український захисник Сергій Кривцов вийшов на поле на 31-й хвилині замість Ніколаса Фрейре, який отримав травму підколінного сухожилля. Сергій отримав оцінку в 6.8 балів від статистичного порталу SofaScore та 6.6 від WhoScored. В обидвох випадках це посередня оцінка серед гравців «Інтер Маямі».

На рахунку 33-річного українця 1 відбір, 26 точних пасів з 31 (84%), 2 виграні дуелі з 5, 5 втрат володіння. Гравці суперника жодного разу не обійшли Кривцова.

Цього сезону на рахунку футболіста 7 матчів у складі «Інтера» Маямі, 5 у МЛС та 2 у Лізі чемпіонів КОНКАКАФ. Детальна статистика тут

Наразі «Інтер Маямі» йде першим у Східній конференції МЛС.