Всі новини

Мікель Артета: «На жаль, цього сезону Зінченко та Жезус не грали протягом тривалого часу»

12 березня, 16:01
2

Головний тренер «Арсенала» Мікель Артета висловився про готовність Олександра Зінченка та Габріеля Жезуса зіграти з перших хвилин у матчі проти «Порту» у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

«На жаль, цього сезону вони не грали протягом тривалого часу, те саме стосується і Томаса [Партея], але у нас є й інші гравці, які здобули досвід у матчах Ліги чемпіонів, і будуть готові завтра.

Чи можуть вони вийти у старті? Усі, хто доступний, мають бути готові вийти на заміну за п’ять хвилин або зіграти зі старту. Хлопці перебувають у хорошому стані», — підсумував Артета.

Перший матч закінчився поразкою «Арсенала» - 0:1.

Матч «Арсенал» – «Порту» відбудеться сьогодні, 12 березня, початок – о 22.00.

Зінченко цього сезону зіграв 28 матчів, забив 1 гол і віддав 2 результативні передачі. Статистику можна побачити тут.

Нагадаємо, через травму Олександр не грав з 4 лютого 2024 року. Українець повернувся на поле в матчі минулого туру АПЛ проти «Брентфорда» (2:1) на 79-й хвилині.

Жезус провів 28 матчів, забив 8 голів та віддав 5 асистів. Статистика 26-річного бразильця тут.