Всі новини

Юрген Клопп: «Я хотів, щоб ми не звертали уваги на те, що «Евертон» лишився в меншості»

21 жовтня, 20:28

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу в мерсісайдському дербі над «Евертоном» (2:0).

«Мені дуже сподобалося. Це дербі, треба враховувати різні моменти. Ми повинні були забивати з хороших контратак, але не вдалося.

Ми не дозволили «Евертону» робити те, що він хотів. Ми поставили перед собою чітке завдання. Було складно, тому що «Евертон» захищався низьким блоком. Вони адаптувалися та приготувалися проти наших сильних сторін.

Червона картка дуже вплинула на гру. Я хотів, щоб ми були спокійні і не звертали уваги на те, що «Евертон» лишився в меншості. Пройшов деякий час, поки у нас з’явилися шанси.

А потім пенальті. Я передивився момент з фолом, і це був чистий пенальті. Так, Ібраїма Конате міг отримати червону картку, тому ми поміняли його, і з того моменту виглядали солідно та компактно», – сказав Клопп.

Більшу частину матчу «Ліверпуль» провів у більшості, адже наприкінці першого тайму головний арбітр видалив Ешлі Янга. У другому таймі Мохаммед Салах забив свій 200-й і 201-й голи на рівні національних чемпіонатів.