Всі новини

Ектор Бельєрін: «Після поразок від «Барселони» і «Рейнджерс» нам точно потрібно виграти наступну гру»

22 вересня, 10:20

Захисник «Бетіса» Ектор Бельєрін прокоментував поразку від «Рейнджерс» (0:1) у стартовому турі групового етапу Ліги Європи.

«Безумовно, ми розчаровані. Це була дуже рівна гра. В обох команд були моменти. Нам подобається більше володіти м’ячем, і нам цього не вистачало. Ми знали, що гра буде фізично важкою.

Це не той результат, якого ми хотіли досягти, але це, мабуть, була найважча гра з тих, які нам потрібно буде провести в групі. У нас було 15 хвилин у першому таймі, коли ми повинні були використовувати свої моменти, і це робить різницю в грі.

Після поразок від «Барселони» і «Рейнджерс» нам точно потрібно виграти наступну гру. Ми створюємо щось особливе з цією командою, але зараз важливо, щоб ми почали вигравати матчі», - сказав Бельєрін.