Всі новини

Агбонлахор про матч «МЮ» – «Брайтон» (1:3): «Каземіро виглядав так, ніби йому вже 45»

17 вересня, 23:38
6

Колишній нападник «Астон Вілли» та збірної Англії Габріель Агбонлахор розкритикував гру «Манчестер Юнайтед» у матчі 5-го туру АПЛ проти «Брайтона» (1:3).

«Це була легка прогулянка для «Брайтона» на «Олд Траффорд». 659 передач, 57% володіння м’ячем, більше ударів по воротах. Вони легко проходили вперед і створювали моменти. Це нагадувало тренувальний матч, особливо у другому таймі.

Каземіро виглядав так, ніби йому вже 45. Він  грав настільки погано, що довелося випускати замість нього на 65-й хвилині молодого Межбрі.

Мартінес винен у голі Гросса, він намагався заблокувати його удар, але купився на фальшивий замах і дозволив йому забити.

Якби те ж саме зробив Маґвайр – усі б кричали: «Він жахливий, приберіть його з поля». Мабуть, Гаррі зараз сидить у роздягальні й думає: «Чому я не отримую шансів?» Маґвайр заслуговує на те, щоб грати у цій команді.

Тож шановні користувачі Твіттера, ким би ви не були – давайте звертати увагу не лише на Маґвайра, а й на гру в захисті Мартінеса, а також Каземіро, який вже ледве пересувається по полю», – сказав Агбонлахор.