Всі новини

Олег Дулуб - про 2:1 з «Рухом»: «Вдячний хлопцям за те, що дотерпіли до кінця та використали свій момент»

17 вересня, 15:57
1

Головний тренер ЛНЗ Олег Дулуб прокоментував перемогу над «Рухом» (2:1) у 7-му турі УПЛ.

«Дуже тяжка гра, дуже важкий суперник. Однак я вдячний хлопцям за те, що дотерпіли до кінця та використали свій момент.

Ми бачили певну слабкість у грі «Руха», яка виражалась великими розривами між лініями. Однак у нас було всього 2 тижні, щоб підкорегувати гру після «Дніпра-1». Цього мало, щоб щось змінити на системній основі.

Ми в перерві просили хлопців у другому таймі більше контролювати м’яч. На початку другої половини гри мали момент, який могли реалізувати.

Я задоволений тією атмосферою, що панує в нас у роздягальні. І ось результат», - сказав Дулуб.

Вирішальний гол підопічні Дулуба забили на 86-й хвилині.