Video

«Ліверпуль» - «Ноттінгем Форест» - 3:2: огляд матчу та відео голів

22 квітня 2023, 21:56

Огляд матчу «Ліверпуль» - «Ноттінгем Форест», субота, 22 квітня 2023 року.

У матчі 32-го туру АПЛ «Ліверпуль» вдома переміг «Ноттінгем Форест» - 3:2. Матч відбувся у Ліверпулі, стадіон «Енфілд».

«Ліверпуль» відкрив рахунок на 47-й хвилині – Діогу Жота замкнув на скидання Фабіньо після подачі з кутового. На 51-й хвилині «Ноттінгем» зрівняв рахунок зусиллям Ніко Вільямса. На 55-й хвилині Жота знову вивів мерсисайдців вперед, португалець відгукнувся на подачу Робертсона зі штрафного. На 67-й хвилині гості знову зрівняли рахунок завдяки м'ячу Моргана Ґіббс-Вайта. Остаточний рахунок на 70-й хвилині встановив Мохамед Салах, який замкнув подачу Трента.

«Ліверпуль» тимчасово піднявся на 7-е місце з 50 балами, до 4-го місця 6 очок. «Ноттінгем Форест» йде на передостанньому місці з 27 очками.

Огляд «Ліверпуль» - «Ноттінгем Форест» - 3:2

Дивіться відеоогляд матчу АПЛ «Ліверпуль» - «Ноттінгем Форест»

Переглянути огляд матчу «Ліверпуль» - «Ноттінгем Форест» можна за цим посиланням або натиснувши на світлину нижче.