Всі новини

Грем Поттер: «Мудрик підніме вболівальників зі сидінь»

21 січня 2023, 18:26
5

Головний тренер «Челсі» Грем Поттер прокоментував нічию у матчі проти «Ліверпуля» (0:0) та дебют українського вінгера Михайла Мудрика.

«Я задоволений виступом у цілому, оскільки на «Енфілді» ніколи не буває легко, це величезний виклик.

Ми грали добре і були кращою командою в першому таймі. Другий тайм вони почали краще, але у Мудрика та Чуквуемеки були гольові моменти.

Ми хотіли виграти, але беремо очко і йдемо вперед. Мені сподобалася енергія команди й те, що ми намагалися зробити.

Після того як вони добре почали другий тайм, нам потрібно було пристосуватися, залучивши Мудрика. Додатковий гравець у білд-апі допоміг нам трохи заспокоїти гру. Ми добре впоралися. Мені сподобався дух нашого виступу, тож це те, з чим ми можемо рухатися вперед.

Дебют Мудрика справді вийшов хорошим. Він з нами лише кілька днів. Він стане лише краще. Чим довше він буде з нами, тим більше ми будемо розуміти один одного. Але є багатообіцяючі ознаки. Він підніме вболівальників зі своїх сидінь. Його дриблінг на дійсно високому рівні. Він знає, де гол.

45 хвилин - це максимум, який ми планували дати йому сьогодні. 35 хвилин - близько до ідеалу. Ми вважали, що це правильний момент, щоб залучити його. Він у формі, він багато тренувався. Але він не грав з листопада, тому випустити його у стартовому складі було б ризиковано. Я радий, що він отримав свої перші хвилини та розпочав свою кар’єру в «Челсі», - сказав Поттер.