Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Сейв Ортеги на останніх хвилинах проти «Тоттенгема» нагадує порятунок Мартінеса у фіналі ЧС-2022

Аргентинець точно оцінить.

Автор — Nikita Pedchenko
15 травня, 19:00
1

У матчі 34-го туру АПЛ «Тоттенгем» програв «Манчестер Сіті» з рахунком 2:0. Один з найважливіших моментів у матчі відбувся на 86-й хвилині.

Коли «містяни» вели в рахунок 1:0 Сон Хин Мін вийшов віч-на-віч з Штефаном Ортегою – німецький голкіпер здійснив фантастичний сейв ногами та врятував свою команду від пропущеного м'яча.

Цікаво, що цей епізод нагадав порятунок на останніх хвилинах у фіналі ЧС-2022, коли Еміліано Мартінес також відбив ногами небезпечний удар Коло-Муані.

Згодом французький нападник через рік пригадав цей нереалізований вихід.

«Я завжди буду хлопцем, який не реалізував вихід віч-на-віч у фіналі чемпіонату світу.

Це на все життя. Навіть коли моя кар'єра закінчиться, люди все одно говоритимуть про це зі мною. Звичайно, мені все ще неприємно», — сказав Коло-Муані.