Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Створив шедевр на останніх хвилинах! Нападник «Гавра» зрівняв рахунок божевільним ударом через себе
ВІДЕО

Справжній джокер команди!

Автор — Nikita Pedchenko
28 січня, 18:36

У матчі 19-го туру Ліги 1 «Лор'ян» зіграв внічию з «Гавром» (3:3). Команда гостей врятувалася завдяки нападнику Андре Аю, який вийшов на 70-й хвилині та зробив дубль, забивши на 85-й та 90-й хвилинах.

Його останній гол вартує уваги, адже 34-річний ганець відзначився у падінні через себе та виручив команду.

Цього сезону гравець, який лише у листопаді 2023-го перейшов у «Гавр», зіграв 5 матчів та забив 2 голи. Transfermarkt оцінює футболіста у 1.2 мільйони євро.