Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Камбек був дуже близько: кінцівка матчу «Баварія» - «МЮ» заслуговує на особливу увагу
ВІДЕО

3 голи за 7 хвилин до фінального свистка.

Автор — Danylo Syrotiuk
21 вересня, 00:09
1

Матч у рамках ЛЧ між «Баварією» та «МЮ» видався досить багатим на голи. На двох команди записали аж 7 голів. У підсумку все закінчилось перемогою господарів поля з рахунком 4:3, але кінцівка матчу видалась досить напруженою для мюнхенців.

Не дивлячись на комфортну перевагу забезпечену Кейном на 53-й хвилині з пенальті, завдяки голу англійця, «Баварія» мала перевагу у два мʼячі - 3:1.

Але на 88-й хвилині Каземіро після комбінації від «МЮ», в падінні заштовхнув мʼяч у сітку. В дияволів зʼявився шанс врятувати поєдинок. Але вже незабаром, а саме на 90+2-й хвилині, Матіс Тель відгукнувся на чудову передачу Кімміха і забив 4-й мʼяч у ворота Онана.

Но «МЮ» все ж таки не хотів здаватися, та у підсумку зіграв завершаючий аккорд у вигляді дублю Каземіро на 90+5-й хвилині та рахунку 4:3.