Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/20-річний Фермін Лопес зробив гол+пас у товариському Класико. 5 років тому він як фанат фотографувався з Мессі

Прогрес, що вражає.

31 липня, 14:29

«Барселона» здолала «Реал» в товариському матчі 3:0. Закріпив перевагу та допоміг становити остаточний рахунок на табло 20-річний Фермін Лопес.

Лопес з'явився на полі на 66-й хвилині, а на 85-й – потужно пробив в ближній з-за меж карного майданчика.

6 хвилин потому Фермін зробив круте закидання на Феррана Торреса, який забив третій гол:

Цікаво, що всього за 5 років до цього Лопес фотографувався з Ліонелем Мессі як рядовий фанат «Берси».