Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😱 Неочікуваний удар через себе та стійка (чи порятунок Льоріса?). Як Марокко могло зрівняти рахунок

Який же гол міг бути 💥

14 грудня 2022, 21:58

Збірна Франції зустрічається з Марокко в матчі за вихід у фінал ЧС-2022.

Після першого тайму рахунок 1:0 на користь французів - на старті зустрічі рахунок відкрив Тео Ернандес.

Але в марокканців був чудовий шанс зрівняти рахунок - на останніх хвилинах першого тайму. Зієш подав кутовий, а в штрафному майданчику захисник збірної Марокко Джавад Ель-Ямік вирішив пробити через себе.

Цей гол міг стати найкращим на турнірі, але Льоріс та стійка французів врятували від взяття воріт. Просто подивіться на це 🔥

Щоб не пропустити найголовніші новини напередодні турніру та під час самого ЧС, підписуйтеся на наші оновлені під головну подію року соцмережі: