Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Сон зробив хет-трик у ворота «Лестера» за 14 хвилин. Два з трьох голів – елегантні шедеври з-за меж штрафного (ВІДЕО)

У вогні.

Автор — Oleksandr Bessonov
17 вересня 2022, 21:59
2

«Тоттенгем» розніс вдома «Лестер» 6:2. На рахунку Сон Хин Міна, який вийшов на заміну на 59-й хвилині, хет-трик.

На 73-й хвилині Сон елегантно поклав в ближню дев'ятку:

А вже на 84-й футболіст оформив дубль майже ідентичним голом, але на цей раз поцілив в дальню дев'ятку:

На 86-й кореєць встановив остаточний рахунок.

До цього дня Сон мав лише одну результативну дію – у першому турі чемпіонату Англії він віддав гольовий пас.

«Лестер» програв у 6-му матчі АПЛ поспіль – команда перебуває на останньому місці