Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Божевільна перемога «Челсі» над «МЮ» з голами на 90+10-й та 90+11-й

Божевільна перемога «Челсі» над «МЮ» з голами на 90+10-й та 90+11-й

Перевернули все з ніг на голову.

5 квітня, 08:51
10

«Челсі» у матчі 31-го туру АПЛ приймав «МЮ». Господарі здобули перемогу на останніх хвилинах – 4:3.

Михайло Мудрик вийшов в основі й зіграв 71 хвилину. Це другий поспіль вихід українця в старті – востаннє таке ставалося ще в грудні.

• Розпочав «Челсі» надшвидко: вже на 4-й хвилині Конор Галлахер відкрив рахунок, пробивши по вільному після рикошета по мʼячу, 1:0.

• Мудрик вперше помітно засвітився на 8-й хвилині – оборонною дією! Антоні бив по воротах «Челсі» – Мудрик фактично заблокував удар, що допомогло Джордже Петровичу з ним упоратися.

• Але вже за лічені миті й сам бив по воротах – але і його удар заблокував Каземіро.

• На 18-й Мудрик долучився до заробленого пенальті: саме він віддав пас на Марка Кукурелью, якого у власному штрафному через це збив з порушенням правил Антоні.

З позначки бив Коул Палмер2:0.

• На 28-й хвилині Мудрик продемонстрував свою фірмову швидкість: пробіг майже все футбольне поле, щоб відкритися під передачу Ніколя Джексона. Але вдарив повз.

• На 34-й і 39-й «МЮ» вирівняв ситуацію – не без допомоги «Челсі». Спочатку Мойсес Кайседо класно асистував на Алехандро Гарначо2:1.

А потім провели ще одну атаку, внаслідок якої Далот подав на Бруну Фернандеша – а той зробив 2:2.

• Мудрик мав ще одну нагоду на 40-й хвилині – але його удар узяв Андре Онана.

• Галлахер мав ще кращу нагоду наприкінці першого тайму – але влучив у стійку.

• У другому таймі команди продовжували обмінюватися веселощами в обороні та атаками – 9:6 за ударами у таймі станом на 79 хвилину, 20:19 загалом. Мудрик у ньому майже розчинився – жодного удару по воротах Онана.

Трохи більше пощастило «МЮ» – і цей гол став вінцем хаотичного футболу на той момент: Антоні несподівано ефективно подав у штрафний звідси:

Петрович, здається, не очікував такого рішення від бразильця – бо Гарначо головою доволі спокійно відправив мʼяча у ворота, 2:3.

• Мало все закінчитися суперечливим пенальті: Діогу Далот перечепився через газон, зачепився за Ноні Мадуеке, той впав – суддя Джарред Джіллетт вказав на позначку, а ВАР підтвердив.

Палмер реалізував на 90+10-й, 3:3.

• Але «Челсі» ще знайшов час на атаку: удар, удар, кутовий, Енцо на Палмера, удар на 90+11-й, рикошет від Скотта Мактомінея – 4:3.

• Мудрик пішов з поля ще на 71-й – його замінив Рахім Стерлінґ.

Статистика українця за SofaScore: 1 удар у площину воріт, 1 удар повз ворота, 1 заблокований удар, 1 точний навіс з 6, 2 точні довгі передачі з 2, 19 точних пасів з 21, 1 ключовий пас, 2 виграних єдиноборства з 7, 2 фоли, 1 зароблений фол, 1 перехоплення мʼяча.

Оцінка SofaScore – 6.7, WhoScored – 6.5.

• «Челсі» пропускає і забиває щонайменше два голи у шостому матчі в усіх турнірах поспіль. Це повтор рекорду – попередній також належав їм, але версії 1989 року.

• «Челсі» також надовго запамʼятає перемогу – перша в очних матчах з «МЮ» в АПЛ з листопада 2017-го. Відчуйте, наскільки це було давно: єдиний гол тоді забив Альваро Мората.

• Лондонці піднялися на 10 місце в АПЛ, обійшовши «Борнмут» і «Вулвз». Мають 43 очки у 29 матчах – стільки ж у 9-го «Брайтона», до того ж мають матч в запасі.

Цікаво, що «Челсі» до шостого «МЮ» (48 очок) тепер ближче, ніж «МЮ» до пʼятого «Тоттенгема» – різниця між останніми складає 9 очок.